Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha az apukája csajozós volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az apukája csajozós volt feleség mellett és nem rég ki is derült egy, akkor a barátomra ez milyen hatással van?

Figyelt kérdés

A barátom apukája mindig is sármos volt, jó dumájú, szóval a korabeli nők nem vetették meg. Kb. fél éve mertem szólni barátomnak 1-2 hónap után, hogy az apukája olyan rohangálós lett, nem is foglalkozik a feleségével, csak lenyom 2 puszit és munkáján kívül tovább áll, mondván megy az anyukájához, de eddig ritkábban tette és hamarabb is ért haza. Mondtam, hogy nekem ez furcsa és szerintem ez nem jót jelent, de nagyon kicsaptam ezzel nála a biztosítékot, mivel már volt nem egyszer ilyen esete és inkább nem akart róla tudomást venni. Na persze később kiderült, hogy van neki valakije, de sikerült átvészelniük ezt az időszakot a feleségével. De nekem nem rég mondta az anyósom, hogy soha nem fog benne megbízni és ha tehetné, soha többet nem házasodna meg és bár nekem örülne, félt engem. Hát... nem hiába..

Kapcsolatunk első fél éve nagyon megrázó volt, mert a barátom hívogatott egy nőt, kérlelve, hogy beszéljenek, hiányzik neki. A barátom az exét csalta egy csajjal, na engem is azzal akart megcsalni, csak lebuktattam és lekoptattam nagy balhé árán és azóta se kép, se hang a nőről, ez több, mint egy éve volt. Aztán voltak még nőügyek, de "lightosabbak". Aztán jött az apukája "kilengése" és azóta is volt egy nőügye a barátomnak, már kb. fél éve azóta semmilyen csajjal nem volt affér.

Lehet az apukája nőzése kicsit észhez térítette? Soha nem fogja "kinőni" a csajozást? Olyan lesz, mint az apja, mert ezt látta? Pedig neki is nagyon fájdalmasak voltak ezek, mert a saját anyukáját csalták meg! A barátom haverjai is agyba-főbe csalják egymást, aztán nagyon sajnálják magukat, ha a másik lép félre... Soha nem fog megváltozni, mert ebben nőtt fel?



2014. szept. 8. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:

az attól függ, hogy hogy néz ki :D

exem nem csajozós, de ennek csak egy oka van: kövér és az arca sem a leghelyesebb. nem a külsejébe szerettem bele... mindig flörtölt a lányokkal és szinte az összes csajjal akivel beszélt jól kijött.

a bátyja jól néz ki, közös az apjuk, ő pl folyton csajozik, csalja a barátnőjét, nehéz beleszeretnie valakibe.

exemmel a szakítás előtti nap nagyon összevesztünk. akkor jöttem rá, hogy teljesen félreismertem. bunkó volt és hideg velem... azt mondta, hogy "családi szokás", hogy mindig mennie kell tovább és hogy önző. másnap szakított velem és nem sokkal később összejött a régi plátói szerelmével.

kíváncsi vagyok, hogy ha szakítanak, akkor lesz-e hamar új csaja...


nos, jogosan félhetsz, de nem feltétlenül lesz csajozós


19/L

2014. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!