Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyes férfiak/nők, miért nem...

Egyes férfiak/nők, miért nem állnak ki a párjuk mellett, ha anyós/após/sógor (vagy akármilyen rokon) bántja őket?

Figyelt kérdés
Aztán ide feljön sírni a bántott, de ha valaki azt kérdezi, hogy a párja miért nem intézi ezt el, akkor jönnek a kifogások?

2013. júl. 12. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Is, de elég sok ilyen kérdés van! És akkor ha leszólják a férjüket/feleségüket, hogy miért nem tesz valami ez ellen? Akkor jön a "jaj nem tud szegény" ja mert néma talán
2013. júl. 12. 10:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, ezen én is kitudok akadni! Feltesznek egy kérdést, amire nyilvánvaló hogy mit fognak válaszolni, válaszolnak is, erre még ők vannak felháborodva.. hogy hát azt nem lehet, meg ezt se, meg te ezt nem értheted.. Nem is értem mit várnak! Kapnak tanácsot.. nem jó az se!
2013. júl. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem állnak ki, mert nem akarnak konfliktust, ez egyértelmű.
2013. júl. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet azért, mert látják mindkét oldalt a maga szempontjaival, szemben itt, ahol csak az egyik oldal jelenik meg a saját nézőpontjával.

Azért az élet valós konfliktusainak nagy része nem fekete és fehér...

2013. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2013. júl. 12. 10:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

a kifogások nem csak itt jönnek, hanem szinte minden problémás kérdésnél: ver az alkoholista férjem - válj el, hagyd ott - nem tudok... nem bírom anyám elviselni, 24 éves vagyok otthon lakom a párommal - költözz el, kezd saját életet - nem lehetséges...nem tudok mit kezdeni az életemmel, semmi nem jó - tegyél ellene, legyenek céljaid - nem tudok, szar vagyok, nekem semmi nem jó, öngyilkos leszek...


ezekkel az emberekkel nem lehet mit tenni. Ide jönnek kisírni magukat, aztán minden marad a régiben. Nem tanácsért jönnek, hanem hogy sajnálják őket, és kisírhassák valakinek magukat.

2013. júl. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is sokszor vettem már a férjem szemére, hogy nem véd meg az anyjával szemben. Ő azt mondja, azért, mert nem akar veszekedést, próbál mindig békítő lenni köztünk.
2013. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És hogy bírod, hogy a párod nem áll melletted?
2013. júl. 12. 14:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem egetrengető dolgokról van szó én se csinálok ügyet belőle. Lehet jobb is, ha csitít, emrt én meg hajlamos vagyok eltúlozni a dolgokat, aztán lehet, hogy eyg apróságból hatalmas veszekedés lenne, ha még ő is mellém állna és szítaná a tüzet.
2013. júl. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!