Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mostanában folyton arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában folyton arról álmodok, hogy a barátom megcsal. Mivel ez nagyon felkavart, elkezdtem érdeklődni a barátaitól, hogy mi van vele, mivel mostanában elhanyagolt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

..többször ígérgette,hogy kijön velem..aztán kiderült,hogy valami külföldi vendégek (lányok-fiúk) érkeztek a sulihoz,és velük van.Rákérdeztem a legjobb barátjától,hogy hol van (persze tudtam csak kíváncsiságból)és ő mondta,hogy a sulinál,de nyugodjak meg mert nincsenek lányok és nem csal meg..és ez egyből fura lett nekem,mert én nem feltételeztem hogy megcsal..de ő már rögtön kezdett nyugtatgatni,és nagyon furán viselkedtek :s nem tudom mit tegyek,mert az álmom pont ez előtt volt.. és mire sikerült meggyőzzenek arról,hogy tényleg nem csal meg.Hát újra ezt álmodom.


És azért vagyok így beijedve az álmomtól mert már sokszor fordult elő hogy valamit megéreztem vagy megálmodtam és megtörtént rá pár napra.


Szerintetek törődjek komolyabban ezzel? :/



2014. szept. 27. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Válás" Epic kategória fail
2014. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem találtam más kategóriát.bocs -.-" amúgy 15 éves vagyok :P
2014. szept. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!