Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy pasi sem képes hűséges lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi sem képes hűséges lenni?

Figyelt kérdés
Igaza van mindenkinek, aki azt mondja, hogy minden pasi disznó! Mert a buta ösztöneiket követik, és nekik mindegy alapon abba a tóba lógatják a horgászbotjukat, aki éppen akad. Miért kell akkor nekik a kapcsolat, ha nem tudnak hűek maradni? A mai trend szerint aki nem csalja meg a párját, az beszari vagy mivan? Ennyi erővel mindenki lehetne egy nagy swingercsoportban nem tudom miért erőltetik ennyire a járást meg a hasonlókat, ha úgyis félrekacsingatnak mindig! Egy pasi SEM képes a szerelemre! Nincs olyan, vagy csak egy ideig "szerelmes", míg egy másik lyuk közbe nem szól! Eddig hittem a szerelemben, de ezek után nem tudok! Mindegyik csak átver. kihasznál, aztán egy csinibbel lelép, de még azt sem képes mondani, hogy mással van!!! Miért nem tudjátok kimondani?? Miért csak álokokat kerestek arra amit megtettetek?

2014. okt. 10. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Remélem, jobban vagy, h kiírtad a feszültséged. De a kérdésed nem igaz.
2014. okt. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Hő,szürke. Nyugodj meg, három mély lélegzet, lassan elszámolni tízig...


Ha MINDEN eddigi pasid megcsalt, ott nem csak a férfi nemben van a hiba. Engem eddig csak egyvalaki csalt meg, de az annyit is ért, nem siránkoztam miatta. Én válaszottam egy akkora tökfejet, és megjegyzem, látszott is rajta. Nem a megjelenésében, mielőtt ezzel jönne bárki, a jellemében. Ha kicsit több ésszel válogat az ember, akkor ilyen hibákba nem esik. Nem beszélve arról, hogy a megcsalásnak valami előzménye van... csak úgy, ha minden tökéletes a kapcsolaton belül, nem fog megcsalni senki sem. Azaz, nagyon tuskó esetekben, és ez azért aránylag ritka. Szintén szűrhető.

2014. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jaj mi a bajod?
2014. okt. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Youknowwho ***** válasza:
53%
ugorj neki újra jó? Aztán nézesd meg magad egy orvossal mielőtt a tévképzeteid miatt agyvérzést kapnál ;)
2014. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem higgadj le, ennek a kérdésnek az égvilágon semmi értelme és tudod miért?

Mert nemcsak a férfiakban vannak hűtlenebb fajták hanem a nőkben is, úgyhogy ez oda-vissza lenne jogos, de általános következtetést ilyen egyirányúan levonni értelmetlen butaság.

Inkább próbálj meg jobban nyitott szemmel járni és megfelelő férfit választani és akkor talán nem lesz ilyen jellegű gondod......

2014. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedveském!


Ti választjátok ÁLLANDÓAN a rossz fiúkat és teszitek barátzónba a rendeseket, mert hát őket csak barátnak akarjátok, akinek majd elpanaszoljátok, hogy a buliban összeszedett macho hogy kihasznált és átvert. Aztán meg jöttök a GYIK-re sírni. Gratulálok. TE választottál rosszul. Ez nem a szerelem és a férfiak hibája, hanem a tiéd.

2014. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 LazyJones ***** válasza:
Utolsónak nagyon igaza van! Nálam megcsalásban az arány eddig 3:0 a nők javára, mégsem sírom el azt, hogy minden nő hűtlen blablabla! Jobban kell tudni választani, és elviselni, hogy az élet, és az emberek néha a randábbik felükkel kerülnek felénk!
2014. okt. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz,én a barátnőmet nem tudnám bántani.Azért mert téged bántottak és a szemét réteget fogtad ki,az nem azt jelenti hogy más nincs.A logikád neked is a béka segge alatt van.Engem is sok lány utasított vissza és egy játszott is velem,és mégse mondom hogy minden csak ri banc.Mert tudok gondolkodni,van agyam,és tudok uralkodni magam fölött.Nem írok felháborodva ökörséget.Neked el kellene gondolkodnod.
2014. okt. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Költőnő? ***** válasza:
Ez nem igaz, ne általánosíts! Engem is csaltak már meg, de az az én hibám is volt és nem csak a pasié. Ez az egyik. A másik meg az h ez személyiség függő, nők közt is megvannak ugyanúgy az ilyenek ! Ne csak bennük keresd a hibát, hanem magadban is.
2014. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Valóban nem érdemes szeretni, szerelmesnek lenni. Minek? A szerelem elmúlik. Mindig. Nincs olyan, hogy örökké tart. És igen, miért kötelezzem el magam már 21 évesen, amikor még annyi, de annyi pinát megdughatok? Majd ráérek megházasodni 35 évesen.


21/F

2014. okt. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!