Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akkora nagy dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora nagy dolog az, ha valaki hűséges? Ez nem alap tulajdonság? Párotokat, hogy mernétek megcsalni, aki bízik bennetek?

Figyelt kérdés

Nemrég lettem megdicsérve, hogy hűséges vagyok. Igazából a jó tulajdonságom közé sorolták. Meglepődtem őszintén szólva.

Egy kapcsolatban jó, hogy hűséges vagyok, nem csalom meg azt, akit szeretek, vagy esetleg tegyük fel nem, legalább nem vágom át a fejét, mikor ő annyira bízik bennem.


Emberek hogy mernek mások érzéseit ilyen szinten kihasználni, letojni a kapcsolatot, és másokkal megcsalni a párjukat?



2014. jún. 14. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Tudod ami nálad alap az másnál nem....én elvárnám a hűséget és ezért nem dicsérgetek senkit..:) 26/F
2014. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én sem dicsérgetnék senkit ezért, nálam is alap a kapcsolatban a bizalom, és a hűség....


vannak akiknél azonban nem...sajns nekem sikerült is egy ilyen emberbe belefutnom már, fájt rendesen

2014. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 vicr4m ***** válasza:
89%
A hűség nem egy érzés vagy tulajdonság, hanem egy döntés. Szerintem ez minden kapcsolat alapja, ha ez az elhatározás hiányzik, nincs mire építkezni.
2014. jún. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem sokak szemében azért olyan nagy dolog, mert rengeteg ember nem tartja erénynek, vagy legalábbis nem követi.

Én elmondom hogy miután részegen megcsalt az exem, én is megcsókoltam egy másik lányt. A következő találkozásnál szakítottam vele és az arra sokkal érdemesebb jelenlegi barátnőmmel 10 hónapja együtt vagyunk boldogságban, hűségben. Tudom, hogy ez is megcsalásnak nevezhető, de tiszta a lelkiismeretem.

2014. jún. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is hüséges tipus vagyok de sokra megyek vele amikor a párom ott csal ahol csak tud és akivel csak tud. Pedig igen a hűség az alap.
2014. jún. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mivel egy életem van,addig és annyi nőt dugok meg amíg feláll a farkam.Számomra nagyon sivár lenne a nemi élet,ha csak egy partnerrel szexelnék 50-60 évig.:)
2014. jún. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
már bocs de akkor tesem tervezz hosszabb távra kapcsolatot ha a farkad irányít. Kiváncsi lennék van e barátnöd?
2014. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez a 6 osnak szólt.
2014. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rodrigoo ***** válasza:

Szerintem azért olyan nagy dolog, mert ritka. Könnyű engedni a kísértésnek és nehéz helytállni. Ezért dicsérnek meg érte. Ha párod egy kicsit is kételkedik benned, akkor szerinted inkább meg mernéd csalni?

Ami engem illet, nem hiszem, hogy ember alaptulajdonsága a hűség, az emberek nagy része inkább nem hűséges típus.

2014. jún. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A hűség fogalma talán az egyetlen, ami túléli a keresztény erkölcsöket, és teljes egészében elfogadottá válik az atesiták körében is.
2014. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!