Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltak, de szeretem, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal már másfél éve együtt vagyok,ő az első igazán komoly kapcsolatom.Nagyon nagyon szeretem és ő is ez látszik rajta.Sojszor sírt értem,úgy értem,hogyha valami bajom volt ,akkor sírt, mert szomorú vagyok.Nagyon jóba lettem a volt legeslegjobb barátjával (csak barátok vagyunk!!) és ma Kiderült,hogy megcsalt még fél éve kb.és hogy nagyon nagyon megbánta.A barátom nem tudja,hogy én ezt tudom.Nagyon szeretem a barátomat.Tanácsokat szeretnék kérni,hogy mit tegyek.17/l

2014. nov. 7. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Megbocsátod neki akkor utána máskor is megteszi!
2014. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lefeküdtek vagy csak csók? nem mindegy

szerintem beszéljétek meg ..

2014. nov. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Nem érdemel meg.
2014. nov. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom kidobni,akárhogyis...Szeretem,őszintén!Még ezek után is,fáj a szívem,sírok,összeomlottam lelkileg,de a szerelem nem múlt el.Egyébként részegen tette,ha ez számít valamit.Tényleg nagyon tanácstalan vagyok.:(
2014. nov. 7. 16:48
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Úgy látom annyira szereted,hogy jobb ha vele maradsz:)Nézd el ezt a tévedését,beszéljétek meg:)
2014. nov. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Béküljetek ki!
2014. nov. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is*^^*
2014. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
dobd
2014. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most meg szetelmet vallott nekem a "fiúbarátom".Nem tudom,hogy mit tegyek,mert nagyon nagyon haragszom a barátomra.Már a "fiú barátommal" álmodok,meg ilyenek.Mi van velem???!
2014. nov. 9. 07:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Értelem szerűen a fiúbarátodat szereted, csak még magadnak sem mered bevallani. Válaszd őt, imád téged, nem bánod meg.
2014. nov. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!