Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hétvégén egy házibuliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén egy házibuliban összevesztünk a barátnőmmel, és kevert egy másik sráccal, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Összevesztünk a barátnőmmel csak egy apróságon, elmentem sétálni egyet a levegőre, mire vissza értem átbeszéltük a dolgot.Rá kb fél órára mesélte el nekem, hogy mikor bemutatták egy srácnak az lekapta, viszont az ő állítása szerint egyből elrántotta a fejét,és állítja,hogy ő tényleg nem akart semmit.De teljesen furcsán jött ki így a helyzet. Ti mit csinálnátok ?

2014. nov. 10. 12:17
 1/7 hellking2014 válasza:
szoptasd meg mind kettőt
2014. nov. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dobnám a csába.
2014. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit,ennyit a nődröl
2014. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látta valaki, hogy hogy történt? Kérdezz olyat aki látta. Ha tényleg elkapta a fejét akkor a srác egy gyökér a csajod meg OK.

Ha nem kapta el vagy éppen ő kezdte akkor a csaj lapát.

2014. nov. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak azt lehet lekapni aki hagyja magát. Én lapátolnám kifelé az életemből....
2014. nov. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez furi... valaki bemutatott neki

Egy idegen fiút, az pedig heló Szia rögtön

Szàjbasmacizza a csajod??? Ez mi ez? Valami bűzlik!

Ki volt a srác? Ki volt körülöttük aki bemutattàk őket egymásnak?

Látta valaki? Kérdezd meg mi történt pontosan!

Ha senki nem látta őket, az azt jelenti hogy félre vonultak hogy ne lássa őket senki.. na ott már kezdődik szaaaar ügy..gondolkozz reálisan!

Ha végén valaki alà tudja támasztani az amit a csajod mondott, akkor ok , tisztelet is jár èrte mert legalább őszinte volt, de ha nincs szem/fültanú , jobb ha tovább lépsz, vagy ha nem, készülj minden vita után egy pasi "vèletlen" ràmàszik a szerelmedre míg te elmèsz egyet sétálni. .. hát sok szerencsét haver!

2014. nov. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A lekapás sikerült a srácnak?

Velem egyszer olyan történt még gólyatáborban, hogy mentem aludni, egyedül sétáltam a házig a buli helyétől, ahol aludtunk. Útközben valaki megállított, elkezdett kérdezgetni, hogy van-e barátom, meg pár kérdést még feltett. Hiába mondtam, hogy van, ő meg akart csókolni. Amikor közeledett a feje, megijedtem és elhúztam a fejem... a szememre nyomott egy puszit. Reggel felhívtam a barátomat és elmondtam neki. Nem csinált belőle problémát, mert bízott bennem. Sőt! Múltkor barátom nélkül mentem szemeszter nyitóra és páran nyomultak, de nem volt semmi. Elmondtam neki, hogy milyen bénán próbálkoztak. Ha megbízol benne, akkor te se csinálj problémát ebből.

Egyébként ha nem veszekedtetek volna, akkor hinnél neki?

2016. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!