Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez a srác ennyire hülye és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a srác ennyire hülye és pofátlan lenne?

Figyelt kérdés

Tavaly randiztam egy sráccal, a lényeg, hogy hazudott az előző kapcsolatával kapcsolatban és nagyon megalázott.

Pár napja megkeresett azzal az indokkal, hogy látta az uj profilképemet és, hogy jól nézek ki meg ilyenek.

Bepróbálkozott nálam, ugy, hogy VAN barátnője! És miután lekoptattam, és megmondtam neki, hogy szégyelje magát és tisztázza a dolgokat a barátnőjével (mert hát az nem állapot, hogy megcsalási szándékai vannak, ha nem szereti, hagyja el, de ne csalja meg!), azzal fordult hozzám, hogy legyünk barátok.

Normális az ilyen? Mégis mit gondolhatott? Történt már valakivel hasonló?



2014. nov. 19. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálta menteni a menthetőt, de tényleg szánalmas ez a viselkedés.
2014. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy már nem volt mit menteni, nálam már a korábbi viselkedéssel teljesen elvágta magát, de ez amit pár napja csinált... Szánalmas...
2014. nov. 19. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
mindig vannak ilyen félkegyelműek :)
2014. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!