Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tippek h ki tudjak gazodni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek h ki tudjak gazodni a srác viselkedésén?

Figyelt kérdés
Kezdetben körülugrált, kérés nélkül segített stb. Sztem akart vmit. Nemrég megtudta h tetszik nekem erre azt reagálta h mást nézett ki magának. Ùjabban azt hallottam h válogatósnak tart akinek ugyse lenne jó, holott tudja h bejön nekem. Nem lehet vele beszékgetni mert mostanság folyton kerül, ha hozzászólok váratlanul látom h örül meg mosolyog, sokszor néz engem. De ha kérdezgetem beszélgetnék kb rám se néz csak bólogat vagy rázza a fejét, max. félszavakkal válaszol. Másokkal tökjól eldumál sőt van 1-2 csaj akivel flörtölget is.Azt nem hinném h velük komolyan gondolná.
2014. nov. 14. 17:00
 1/2 A kérdező kommentje:
* igazodni
2014. nov. 14. 17:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek... ez a srác csak megkettyinteni akart, de amint megtudta hogy neked bejön neked és nem csak egy kalandot akarsz inkább keres magának mást aki egy alkalomra tökéletes neki. Persze lehet tévedek, de ezt tapasztalatból mondom amúgy :)) Ha kiváncsi vagy bővebben a véleményemre küldj üzit priviben. 17/L
2014. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!