Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátnőm csókolózott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csókolózott egy másik sráccal. Megbocsátható?

Figyelt kérdés
A barátnőm házibuliba ment, amire én nem tudtam elmenni. És mondta nekem másnap, hogy sokat ivott és csókolózott egy másik sráccal. Sírva könyőrgött, hogy bocsássak meg neki, hívogatott, sms-eket küldözgetett, hogy mennyire bánja és, hogy szeret. Bennem ez a dolog nagyon nagy szöget ütött. Nem tudom mit tegyek. Nagyon szeretem. Tanácsot tudna valaki adni? A barátnőmmel a kapcsolatunk szinte tökéletes volt. Egymáshoz illettünk, nagyon jól kijöttünk mindig és imádtuk egymást. Én 17/F, ő 15/F

2015. jan. 1. 13:44
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ő 15/L elírtam
2015. jan. 1. 13:46
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Aki egyszer megteszi kétszer is megfogja. Az alkohol meg nem indok.
2015. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
hát ha ez az első botlása, talán.. másodjára már tuti nem
2015. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
nem gáz, egy csók még sztem nem megcsalás, ha az ember részeg, én a helyébe titokban tartottam volna
2015. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 bicspliz válasza:
40%

Szerintem ha ivott akkor nem önszántából tette.

Ha már nem szeretne nem könyörögve sírva. Bevallotta neked! Bocsáss meg neki:)

2015. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem méltányold, hogy nem titkolózik, mint egy tipikus p×csa, hanem elmondta neked!


Megértem, hogy szärul esik, de hogyha nagyon szereted és meg tudod neki bocsátani egyszer és tudsz neki egy második esélyt adni, akkor egy sanszot megér.

2015. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Én egyszer talán megtudnám bocsátani, de elfelejteni nem tudnám. Mindig ott motoszkálna a fejemben, hogy vajon legközelebb is megteszi-e ha nem leszek ott, vagy csak ha éppen hátat fordítok...

18/L

2015. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
24%

Ha igazán szereted, akkor igen.


Persze ehhez az is kell hogy ne tulajdonként tekints a párodra hanem egy önálló egyénként. Én pl képes vagyok nyitott kapcsolatra, szabadon engedni a barátnőmet bármikor. Én csak örülök ha a párom jól érzi magát. Részemről a párkapcsolat és a szexuális vágyak ösztönök nem ugyanazt a fogalmat jelölik. A többségünk eredendően nem monogám, ennyi.

2015. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
"helóheló...mindentitkodmegbocsájtható" XD
2015. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Első fúú de le leszel pontozva, már most sajnállak :(
2015. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!