Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak tartanátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak tartanátok ha a párotok elmenne egy erotika kiállításra vagy sztriptíz show-ra és kimenne a színpadra ahol részt venne az "előadásban"?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok ha a párotok intim testrészeket tapogatna, nyalogatna, ő is meztelenre vetkőzne vagy valami szexuális cselekedetet (ujjazás, kézimunka, orálszex, szex) végezne?

2015. jan. 16. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Én igen!

De lehet, hogy ez a szakmája! :D

2015. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak nézőnek megy, de felhívják az "előadáshoz".
2015. jan. 16. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezek is mind a megcsalás kategóriába tartoznak, akkor is, a nyilvánosan egy kiállításon történnek.
2015. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.attól hogy csak felhívják oda,még simán mondhat nemet is a dologra.
2015. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Addig amíg nem olvastam,hogy ujjazás,kézimunka stb,addig még tűrhetőnek gondoltam,és nem megcsalásnak.Viszont ezek már soknak számítanának,és megcsalásnak..Legalább is nálam.
2015. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kiállítás még nem vészes, a sztriptíz shownál pedig már kivágnám.

Az előadásra mondhat nemet, nem nehéz.

De az ujjazás, kézimunka, orál és szex kinél nem számít megcsalásnak? Ennél jobban már nem is nagyon lehet megcsalni valakit.

2015. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is megcsalásnak tartanám a taperolástól kezdődően.

Ezen a videón a közönségből felhívott csaj kézimunkázik meg orális szexel:

[link]

Ezen meg a csaj hagyja, hogy levetkőztessék és orális szexre kényszerítsék:

[link]

Remélem hogy ilyenkor egyedülálló önként vállalkozókat kérnek. Ha a párom ilyet tenne, mint a fenti két videóban én dobnám. Nem érdekelne, hogy a közönség biztatására csinálta.

2015. jan. 16. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem pöppet túl reagáljátok, már nem azért..
2015. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mit reagálnánk túl?
2015. jan. 16. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!