Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek hogyan hódíthatnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
Elég gátlásos emberek vagyunk, én és a párom is, ráadásul én elég féltékeny típus vagyok és még akkor is vádaskodom ha nincs rá okom... Ez már addig fajult, hogy egyszer a páromnak megnéztem az előzményeit a számítógépen és láttam, hogy a társkeresőn nézelődött... Ő azt mondta nekem, hogy csak felnézett és nincs felregisztrálva, csak a kíváncsiság hajtotta. Tudom, hogy én vagyok a bűnös, hogy a kapcsolatunkat rossz út felé sodrom az állandó kételkedéseimmel és a bizalmatlanságommal, de valamiért ez a féltékenység mindig bennem van... Az a baj hogyha ezzel nyaggatom akkor ráadásul még ideges is lesz, hogy már megint nem hagyom ezzel békén, pedig már elmondta nekem nem egyszer, hogy nincs senkije és a telefonját is megmutatta, a facebookját is, az e-mail-jeit is mondta, hogy nyugodtan nézzem meg mert nincs mit takargatnia, de amilyen hülye vagyok tovább bonyolítom csak, hogy biztos van másik e-mailje stb. Másrészt mivel zárkózottak vagyunk a szexuális életben sem tudunk előrébb lépni, egyikünk sem tud változtatni a megszokott dolgokon, pedig jó lenne... Ettől az egésztől annyira eltávolodtunk egymástól, hogy megbeszélni sem tudjuk a problémát, mert ő már unja... Sokat dolgozik de minden szabadnapját velem tölti amit csak lehet, szóval tényleg nem hinném, hogy megcsalna, csak elkeseredésében másokat nézeget... de nem akarom, hogy ez tovább fajuljon. Valaki tudna erre megoldást? Sajnos pszichológusra meg ilyesmikre nincs pénzem, úgyhogy itt kérek segítséget! Előre is köszönöm!

2015. febr. 9. 00:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok.
2015. febr. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tisztára lökött vagy, hogy ennyire FELESLEGESEN féltékeny vagy az egész világra.. Én a barátod helyében nem bírnám sokáig, le kéne állnod.
2015. febr. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ember személyes fejlődésének sok állomása van. Neked most át kellene lépned a saját korlátaidat.

Az én benyomásaim,

- zárkózottak vagytok, azaz a barátnőd biztosan nem flörtöl össze - vissza pasikkal

- egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha ez nincs, akkor az nem kapcsolat

- a veszekedés helyett boldog órákat kellene együtt tölteni. Sétáljatok, nézzetek összebújva filmeket, menjetek cukrászdába, szeretkezzetek, társasozzatok stb. Ezek anyagilag sem megerőltető tippek.

- a szexuális zárkózottságot is csak bizalommal lehet oldani. Beszélni kell róla, ez négyszemközt nem ciki. El kell mondani, hogy mit szeretnél a szexben. Lehet ezt lépésről lépésre is. Mindig csak egy kicsit fejlődni.

- lepd meg, és veszekedés helyett beszélgess vele. Bókolj neki, dícsérd,szeresd és imádd!

És egy észrevétel, egy nőtől...

A nők nagyobb része - pláne egy zárkózott nő - nem lép félre kalandvágyból, szexéhségből. A nők azért lépnek félre, mert úgy érzik, hogy nem kapnak szeretet, nem figyelnek rájuk stb.

Legyen elég nagy a tenyered, hogy hordozd rajta a barátnődet. Szeresd, öleld. Hallgasd meg, beszélgess vele. Simogasd, csókold, izgasd fel úgy, ahogy még soha.

Ne ellenőrizgesd, hanem szeresd.Ne kergesd el, hanem édesgesd magadhoz.

2015. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
menj el papnak
2015. febr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket :D bár az igazság az, hogy max apácának tudnék elmenni :D mivel nő vagyok
2015. febr. 10. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem lejött, hogy nő vagy. Ráadásul önbizalomhiányos nő. A féltékenységednek ugyanis az az oka, hogy nem hiszel magadban. Nem hiszed el, hogy a párodnak te vagy a világ legfszább csaja, és mindenhol ellenséget, vetélytársat szimatolsz. Erről pedig sürgősen szokjál le, mert rövid időn belül MINDENT tönkreteszel vele!
2015. febr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!