Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Két hete szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete szakított velem a párom, hogy hódíthatnám vissza?

Figyelt kérdés
Két és fél évig együtt voltunk, mindig voltak kisebb nagyobb veszekedések de ilyen mint a mostani még sosem volt. Alapból elég nehéz eset vagyok, elég hisztis lány vagyok sokat hisztiztem és féltékenykedtem vele.. igazából ha visszagondolok elviselhetetlen voltam. A szakítás előtt minden édes volt ( nem éltünk még együtt de sokat találkoztunk) de egyik este behisztiztem rácsaptam a telefont és nagyon gonosz sms-t írtam neki! Reggel már le voltam tiltva facebookról és azóta úgy viselkedik velem mint egy fadarab...Nem reagál az üzeneteimre és kb semmire.. azóta voltam nála.. együtt sírtunk, nevettünk, csókoltunk, és szexeltünk! Láttam rajta hogy még mindig szeret, de azt mondta hogy most eldöntötte a fejében hogy vége és most a szabadságra vágyik, még ki is akarja magát élni és ilyenek... Én ezt nem tudom elviselni.. nem tudom mit csinálhatnék hogyan szerezhetném újra vissza, ez alatt a két hét alatt annyi dologra rá jöttem, szükségem van rá! Azt mondja hogy van még rá esély hogy újra együtt legyünk de csak kicsi! Szerintetek mit csinálhatnék, hogy szerezhetném vissza őt, és hogy bizonyíthatnám be hogy jó barátnő is tudok lenni???

2014. aug. 24. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha 2,5 évig nem tudtál 'jó barátnő' lenni, akkor már elég késő ezt bizonygatni. ha így viselkedtél vele, érthető hogy szabad akar lenni, te meg ne nyaggasd, mert semmi értelme. ha újra össze is jöttök... 1 hónap szerintem max amit tudsz viselkedni.
2014. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne sürgesd a dolgot, ha akarsz is változni, az idő, adj neki időt, hogy eldönthesse magában, mit is akar, te ne erőszakoskodj. Egyébként meg tényleg próbálj meg változni, ne csak miatta, de ha történetesen egyszer anya leszel (most mindegy, kitől), a gyerekednek se lesz így könnyű dolga...
2014. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsővel teljesen egyetértek. Ugyanaz a véleményem.
2014. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeket a dolgokat átélem mindennap.Igaz hogy én vagyok a hidegvérű, a párom már mindennek lehordott, csak azért mert rajtakaptam beszélgetni az exével, és azt üzentem hogy többet ne jöjjön hozzám.Aztán az utolsó kurv.tól elkezdve a letöröm a kezeid-ig eljuttunk. Aztán rámcsapta a telefont.Onnan kezdve nem beszéltem vele, nem érdekelt, könyörgött nekem hogy bocsássak meg, és közbe más csajokkat chattelt. Az ördög bújik belém olyankor, amikor képes vagyok facebookját csak yahoo cimét felnyitni az ő tudta nélkül.Elolvasom a beszélgetéseket, a lélegzetem eláll és mégis megbocsátom neki. Pedig annyi más férfi van aki szivesen megosztaná az életét velem...És mégis képtelen vagyok tovább lépni.Pedig anyagilag független vagyok.Amire szükségem van az megvan, dolgozok, tanulok, nem vagyok bány.rém.És mégis.Ha viszont arra gondolok, ágybabújjak mással...még az étvágyam is elmegy.

Nem tudom te miért féltékenykedsz vagy miért hisztizel.De ha van rá okod, akkor ne keresd.Hadd lépjen ő.Neki egy fajta nyugodságot adsz olyankor amikor hivogatod, vagy üziket irsz.Ne adj jelt magadról 2 napig.És hidd el nekem keresni fog:-) És megfog bocsátani...Az emberek már csak ilyen balekok:-(

2014. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!