Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h a pasim ne csaljon meg?

Figyelt kérdés
sokat veszekszunk, mindenféle hülyeségen. az elejétől fogva azon aggódom, h h akadályozhatom meg, h megcsaljon. 19, l
2010. febr. 25. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

erre taktikai válasz nem létezik :) aki akar, az meg fog csalni, ha az ágy lábához kötözöd, akkor is :)


szóval másik oldalról kell megközelítened a kérdést: miért veszekedtek sokat? ha szeretitek egymást egyébként, akkor a kulcsszó az önuralom! nem kell minden marhaságon hisztizni :) ha a kapcsolatotok jó lesz, azzal eléred, hogy ne is AKARJON megcsalni. ugyanis akkor van mit veszítenie...egy sorozatos veszekedésekből álló kapcsolatot viszont én nem igazán neveznék "veszítenivaló"-nak...szóval a sok hisztivel max. azt éred el, hogy úgy lássa, ennél csak jobb lehet, vagy hogy úgy gondolja, hogy úgyis mindegy, ha nem csinálok semmi rosszat akkor is veszekszünk...

2010. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
hat szerintem mindennel fontosabb h oszinte legy vele es megtudjatok beszelni a dolgokat es ne feltekenykedj vagy kevesbe!ha meg igy is megcsal barmien nehez is hagyni kell h menjen azt jelenti h massal boldogabbanak erzi magat hagyni kell h menjen !!! szerintem
2010. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hülye vagy. vegyél erőt magadon és állj le mert ellököd magadtól, aztán sírhatsz utána. nőjjél fel. ha meg tudod róla hogy egy megcsalja a nőit mégis minek jöttél vele össze? bizalom...
2010. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
az ágyhoz kötözöd, tuti nem fog megcsalni
2010. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Minek vagy vele ha az elejétől veszekszetek baromságokon és még nem is bízol benne? A legtutibb módszert csinálod aminek csalás szokott lenni a vége. És nehogy azzal gyere hogy szeretem. Mert akkor nem veszekednél vele egyfolytában, és bíznál benne. Gondolkozz el ezeken.
2010. febr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jézusom... minek jártok ti?

Így nem sok értelme van..pláne, ha attól rettegsz h mikor csal meg...nem bíztok egymásban, és nem is illetek...nem kellene inkább a szakítást tervbe venni?

2010. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!