Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy vagytok a megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vagytok a megcsalt, megbocsátok dologgal?

Figyelt kérdés

Szerintem a megbocsátás a szeretet nyitja.

Ugyanakkor újabb esély arra,hogy újra megtegye.

Ha meg is bocsátanatok neki,bíznatok után még benne?Tudnátok rá úgy nézni mint azelőtt?



2015. márc. 16. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Megbocsájtottam... Nem bízok és nem is fogok.
2015. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdés hogy szerelemből csalt e meg vagy csak a szex miatt. A második megbocsájtható mert az csak testi szükséglet.
2015. márc. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem vagyok hajlandó megbocsájtani. Ha annyira mással akar kavarni, akkor miért jött össze velem?


Egy kapcsolat olyan, mint egy szerződés. Ezt pedig ő megszegte. Ezért nincs bocsánat.

2015. márc. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bor zoltán ***** válasza:
Minden férfi vadász(akkor is ha tagadja)én soha nem bocsájtottam meg egy nőmnek sem,ugyanis a sima szexet nem tartom megcsalásnak,nem vagyok féltékeny tipus,árulásnak azt tartom ha hazudozni próbál és hülyének akar nézni
2015. márc. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

én több mint 40 éve élek házasságban. Annyit megbocsátottam, hogy az 3 házasságnak is elég lenne. Minden férfi. izél amikor csak alkalma nyílik rá még ideológiájuk is van: nekik az a dolguk, hogy a magjukat szétszórják. Biztos van is ebben valami, mert ez a K. anyatermészet ilyenekké csinálta őket, mi meg az ilyenekkel kell hogy együtt éljünk.

Jöhetnek itt sokan, hogy ő egy percig se tűrné meg az ilyen pasit. De ez nem igaz, mert ha az egyiket kidobod, akkor jön a másik, s az is ilyen, legfeljebb már ügyesebb lesz, nehogy rajtavesszen. A feleség meg? Ja, azt szeretik, mind, persze. Mert a félreizélés az semmi. Én meg egyem e kefét. Értelmes, okos, sikeres férjem van. Csak engem szeret, de a telefonjában, a neten - mindenütt ott a nyoma, hogy még mindig a farka után megy az esze. Mi, nők , akik utálunk más férfiakkal dugni, mert azt az egyet szeretjük - EZT A BÜDÖS ÉLETBEN FEL NEM FOGHATJUK.

2015. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki írt.És utolsó,teljesen értem,hogy mit mondasz.Igen.
2015. márc. 17. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló szívemből szóltál.

Megbocsájtottam az elsőt habár teljesen összetörtem. A második már könnyebben megy. Most derült ki ,nagyon rossz érzés , de ugyebár az ösztön... Viszont elfelejteni nem lehet és a bizalom már a múlté. Az első után eltűnt. Hogy miért maradtam a kapcsolatban? Biztosan lepontoztok de szeretem őt és tudom hogy ő is szeret engem. Plusz van egy közös csemete, akinek nagyon jó apja. De tényleg néha érzem hogy hülye vagyok amiért megbocsájtottam. Talán lassan megöli a szerelmet a sok hazugság és árulás és legközelebb (mert biztosan lesz,akárhogy is fogadkozik) lesz erőm kimondani amit eddig nem tudtam. Hogy menjen a p...a a másik nővel és legyenek boldogok.

2015. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

Utolsó,amit a szíved diktál!

2015. márc. 19. 20:09
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is megbocsájtottam két hónap hazudgálást és egy csókot(vagy ki tudja mi volt még).Szakítottunk, újrakezdtük,azóta minden olyan,amilyennek az elejétől fogva lennie kellett volna.

Annyi mentsége van,hogy ez nálunk még az ismerkedési szakaszban történt, nem gondolta hogy komoly kapcsolat lehet belőlünk.

Én azt tanácsolom mindenkinek,hogy ne maradjon ilyen kapcsolatban, ahol nincs már bizalom!

2015. aug. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!