Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekel a véleményetek mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.nikolett18 kérdése:

Érdekel a véleményetek mert úgy érzem megcsalt a barátom. Vélemény?

Figyelt kérdés
Tegnap talàlkoztunk 1-2 óràt együtt voltunk ettünk stb.. de furcsàn viselkedett..nem olyan volt mint szokott.. miutàn elvàltunk próbàltam hìvni hogy meg köszönjem neki a napot hogy jól èreztem magam vele de ki volt kapcsolva elöször nem is èrdekelt gondolom lemerült próbàlom kèsöbb hivni semmi de akor eazembe jutott hogy 45% volt a telefonja mèg ha nyomkodta is mìg hazaèr kitart... reggel felhív dadogva hogy lemerült a telefonja elaludt a buszon a 30 p uton de mèg időbe felkelt csak nem vette èszre hol kell leszàlnia ès a nagybàtyànàl szàlt le... elmagyaràzom mert igy kicsit zavaros ès lehet nem èrtenètek mèrt gondolom azt hogy megcsalt. Pàpàn talàlkoztunk ès ö egy faluba lakik 30p onnan,hogy merült le a telefonja hogy nem nyomkodta? A másik pedig hogy a nagybàtyja tölük 2p lakik.. de ő egy óràt lent volt ès mikor ott van mindig ir vagy megkeri unokatestveret h irjon de most nem tette.

#párkapcsolat #meg csalàs
2015. márc. 12. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt, és hány évesek vagytok?
2015. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugraszd ki a nyulat bokorból.

Mond meg, hogy fixen tudod, hogy megcsalt, de érdekelne k a részletek, mert tudni akarod pontosan mi történt.

És ha rákezd nyertél akkor nyertél, ha ostobán néz, hogy WTF? akkor lehet, hogy marha jó színész vagy tényleg nem. Akkor viszont azt kérdezd meg miről is kell hazudozni, mert világos, hogy nem tiszta az ügy.


És mielőtt ezt teszed alaposan gondold végig mit lépsz ha bevallja, hogy félrelépett. Akkor kérdezz ha a válaszra is fel vagy készülve

2015. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most lennènk 9 hónapja együtt.. ö 20 èn 21.. hàt biztos hogy nem fogja bevallani hogy megcsalt... gondolom szeret és nem akar elveszteni,mert kiakarnà elveszteni a biztosat pàr óráèrt.. de akor nem csak èn làtom hogy nem okè vmi.
2015. márc. 12. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyesírásod borzalmas :S
2015. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A mai fiatal srácok nagyrésze a potyapunczit keresi bnővel mellett,ha Te hűséges vagy akkor sajnos mindig ez a sorsa annak aki becsületes,én is mindig így járok a csajokkal!

Ez van,nem lehet mit tenni ellene,amugy sose értem ha vki szeret valakit hogy képes megcsalni,tisztelet hiánya,vagy nem tudom!Sajnállak, mert én is hasonlóan járok általában! :Alex

2015. márc. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt tenném! Mondanám, hogy tudom összeszedném a cuccom és elmennék ... bármi árulkodó jelet ad, mert ha megtette bizony adni fog, ha nem meg akkor nem. Csak határozottan. Ha elkezd veled veszekedni és terelni akkor egyértelmű. Ne mondd honnan tudod, de ha tagadja, akkor mondd neki, hogy adsz még egy esélyt, hogy őszinte legyen. Blöffölni kell csak.
2015. márc. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akor ezekszerint tènyleg nem okè itt valami :) hàt mindegy gondoltam hogy elöbb utobb ez lesz mert amugyis az ő szavaival èlve függő ès hogy most nem tudunk annyit együtt lenni megcsinàlta
2015. márc. 12. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!