Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lelépett egy másik sráccal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelépett egy másik sráccal de nekem fáj, hogy tegyem tul rajta magam?

Figyelt kérdés
3honapig voltunk együtt én nagyon megszerettem a lányt de komolyan viszont tegnap szakítottunk mivel neki más van sőt már a szüleinek is be mutatta ugy hogy én még voltam neki...nem gondoltam volna ezt róla,de megcsalt és eddig engem csak megcsaltak...hazugságokba él persze a lány mivel nem tudnak a szülei semmitse róla hogy tetkója van meg hogy már nem szűz mivel egyébként keményen fogják őt csak ugye hazudtál hogy hova megy és elhiszik neki....nálam is aludt nem erőltettem semmitse de végül lefeküdtünk na az nap után teljesen más lett alig beszéltünk mikor menni akartam Nála akkor az nem volt jó neki...de már azt se hiszem ell hogy szűz volt...tegnap elmentem Nála utoljára hogy saját szájából haljam hogy vége...annyira ideges voltam hogy majdnem mindent elmondtam a szüleinek de végül nem mert könyörgött hogy maradjak csendben én meg megkonyorultem rajta inkább megint csak nekem fájjon....ma is sirva keltem fell mert csak róla álmodtam..hiányzik de tudom mit tett velem. Mindig ilyen nehéz lesz a szakítás nálam? :/

2015. máj. 7. 07:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki menni akar, menjen. Fogadd meg az ősi jótanácsot: gombház sej, hogyha leszakad, egy helyébe száz is akad...
2015. máj. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rendes pasi lehetsz!


Nem voltál elég neki az ágyban, fel a fejjel! Másnak te leszel a legjobb.

2015. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te rendes vagy,ez a csaj viszont egy ótvar ri.banc!Örülj,hogy megszabadultál tőle!Szar érzés csalódni,de túl leszel rajta,idővel.
2015. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen és kiderult hogy hosszútávú kapcsolata nem nagyon volt..
2015. máj. 8. 02:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor egy világi baszógép és a nyámnyila kis p*cs találkozik.


Így jártál, felejtsd el

2015. máj. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ha engem hagyott volna ott másikért, még csak annyira sem tisztelném meg hogy sírjak utána.

Örülj annak, hogy kaptál egy új lehetőséget és légy nyitott. Vondd le a tanulságokat, tanulj a hibáidból.

2015. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!