Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az beteges már, ha február...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az beteges már, ha február végén/május elején szakított velem a barátnőm, mert lelépett valami másik pasival, én meg azóta sem tudom túltenni magam ezen az egészen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 23. 12:23
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem. Ha nagy volt a szerelem azt nem lehet csak úgy eltörölni... sokan még évekig is siratják a régi kedvest. Ki mennyire szerette.


Erre majd csak idő, vagy egy új szerelem jelent gyógyírt. Fel a fejjel. Élj tovább, és idővel megoldódik ez is.

2014. aug. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minnél előbb keress valaki mást, aztán hamar elfelejted. A párkapcsolatoknak szerves része a szakítás is, lesz még belőle részed máskor is. El kell fogadni a játékszabályokat, az életben semmi sem örök és nincsenek garanciák.
2014. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beteges. Nekem még viszonylag friss pont egy ilyen szakítás, én arra gondoltam, hogy legalább boldog és ő döntött így. Ezzel nekem nagyjából sikerült átvészelnem egy hónapot, majd utána újrakezdtem az életem. 3 hónap alatt sikerült helyreraknom a dolgokat magamban. Ha másért hagyott el, sajnos egyoldalú lett a végére a kapcsolat, ne bánkódj ezen.
2014. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

Nem beteges, természetes, és azt jelzi, hogy érzelmekre képes egészséges ember vagy. Örülj neki, csomóan simán megpróbálják ezeket elnyomni, meg erősnek látszani, aztán jönnek a frusztrációk meg komplexusok.

Légy büszke az érzelmeidre!

2014. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!