Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít, ha együtt vagyok valakivel, de sokat gondolok valaki másra?

Figyelt kérdés
Olyan emberről van szó, akivel 100% hogy nem lehetek soha együtt, nekem ő egy afféle ideál. Nem hírességről van szó, hanem egy ismerősömről, aki nem akar tőlem semmit.

2015. máj. 19. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem számít megcsalásnak. A kérdés az, mennyire szereted azt, akivel "együtt vagy". Mert ha igazán szeretnéd, nem gondolnál másra.
2015. máj. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Interferencia ***** válasza:
88%
Érzelmi megcsalás. A jelenlegi párod csak egy pótlék, az egyik legmegalázóbb szerep.
2015. máj. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Miért nem akar tőled semmit?
2015. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Amíg nem lépsz semmit, hanem hűséges vagy a párodhoz mind testileg, mind érzelmileg, addig nem megcsalás. Sajnos a gondolatainkat nem tudjuk teljesen kitörölni.
2015. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyszer láttam egy filmet, amiben a nő dugás közben Schwarzenegger képét nézte és így élvezett el.
2015. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mumusan ***** válasza:
68%
Nem számít megcsalásnak abszolút. Nem várható el senkitől hogy nagy tűzzel szeressen egy életen át. Hozunk egy döntést, hogy a lehetőségeinkhez mértem kitartunk egy ember mellett akkor is, ha hullmvölgybe érünk. Szeretet, hűség mellett szerintem belefér az álmodozás, mert kiegyensúlyozottságot hoz magával. Ami mindenkinek jó.
2015. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aszomszedneni ***** válasza:

Ilyenkor picit összeszorul mindig a szívem , hogy hátha valaki olyan írja ki ezeket a kérdéseket, akivel simán összejönnék.

De mivel kapcsolatban van nem leszek akkora paraszt , hogy bepróbálkozzak , így ő se nagyon sejtheti , hogy akár lehetne közös jövőnk :D

2015. máj. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez még nem számít megcsalásnak. De intő jelnek számít, hogy nézz magadba és gondolkozz el kicsit! Mert így nem jósolok a kapcsolatodnak nagy jövőt.
2015. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 homo ludensz ***** válasza:
Nem a megcsalás ténye itt a probléma,inkább az hogy te felállítottál magadban egy normát vagy eszményképet és közben megalkuszol, mintegy helyettesíted mással.A valós együttlétet minősíted le ami nem testi megcsalás de még annál is rosszabb érzelmileg megvezetsz mást és saját magadat is.
2015. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!