Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt aludtam a legjobb barátnőm fiújával. Mit tegyek? Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Igazából mi együtt voltunk több, mint 1 évet, csak én elmentem Sydney-be tanulni egy évre és akkor megbeszéltük, hogy vége, mert így semmi értelme nem lett volna a kapcsolatunknak, én alapból nem hiszek a távkapcsolatok működőképességében. Rá 3 hónapra megtudtam, hogy együtt vannak a legjobb barátnőmmel.

Kint nem is zavart a dolog, mert én is elfoglaltam magam, meg más több ezer km-ről, mint szemtől szemben. De amikor hazajöttem, úgy éreztem, hogy nagyon fáj és még voltak/vannak érzéseim a volt barátom iránt.

Ezért próbáltam kerülni Őt az utóbbi időben, de tegnap együtt aludtunk. Vagyis elmentem hozzájuk 2 könyv miatt és behívott. Tök sokáig beszélgettünk és valahogy olyan volt, mint régen, ahogy ott feküdtem rajta és piszkálta a hajamat, meg minden.


17/L


2015. jan. 31. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Ne reménykedj! Ez az!

Te csaltad meg a barátnődet! Hogy mi volt régen egy dolog. Pasit bármikor találsz, de barátot nem! Nagyon súlyos bűn amit elkövettél!

Legyen annyi gerinced ha még r*banc is vagy, hogy oda állsz a barátnőd elé! És bocsánatot kérsz!

2015. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem dugtatok, de akkor sem normális ez.

A pasi egy kocsog... ha így megy leis fog qrni szm.

2015. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb barátnődtől sem volt ez egy szép dolog, de ugye legalább megkérdezte hogy nem zavar-e a dolog? Én elképzelni sem tudnám, hogy a legjobb barátnőm exével összejöjjek, nem...nem, vagy a minimum az lenne hogy előtte átbeszéljük a dolgokat, hogy biztos legyek benne, hogy túl van a fiún.

A volt barátodtól ez gerinctelenség volt szerintem. Gondolj bele, mi lenne, ha te lennél a barátnőd helyében?

Én a helyedben őszintén leülnék beszélgetni a barátnőddel, elmondanám az együttalvást is és aztán lesz ami lesz...Fizikailag nem volt megcsalás, node érzelmileg..hát.

Amúgy mióta vannak együtt?

18/L

2015. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintetek az ilyenek le fognak ülni őszintén beszélgetni?ugyan..tinik
2015. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem szeretkeztetek es nem is csokoloztatok szoval ez nem szamit megcsalasnak de akkor sem volt szep dolog...velem is voltar hasoonlo de hidd el csak a feltekenyseg beszelt beloled sokszor van ez igy :) 23/L
2015. jan. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!