Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért rejtegeti előlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rejtegeti előlem a telefonját?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Idén volt egy nagy szakításunk, szakítottam vele, 3 hónapig voltunk külön, elmondása szerint egy lánnyal találkozgatott, semmi szex se csók csak csavarogtak, mert "társaságra vágyott", nekem pedig volt egy egyéjszakás kalandom ez idő alatt, de nem jelentett semmit sem. Miután újra összemelegedtünk felvett egy új szokást, ami gyanakvásra ad okot. Ha hozzáértem a telefonjához ideges lett, ha már használtam vitatkozni kezdett velem mondván idegesíti és zavarja ha a telefonját birizgálgatom. A napokban már le is jelszavazta. Úgy érzem, hogy nem őszinte velem, megbeszélni nem tudjuk mert minden egyes alkalommal kitér a válasz elől, egyszer mutatta meg a telefonját egy veszekedés után de csak miután 5 percre elviharoztam szem elől, akkor láthatóan nagyon "foglalatoskodott" rajta, gondolom törölte a dolgokat. Már-már olyan veszekedések zajlanak le köztünk, amit férfi nem bírna, mégis állja az "ütéseket" de hinni és bízni már nem tudok benne. Sosem volt lánybarátja, nem hiszem hogy őszinte lenne velem, és félek, sőt elképzelni se tudom, mi lelte, hogy egy kommunikációs tárgyat így őrizzen mikor látja rajtam hogy összeomlottam emiatt.


23/L



2015. jún. 5. 11:16
 1/10 Mumusan ***** válasza:
100%
Egyértelműen takargat valamit. Ez nem is kérdés. Nem tudom még mire vársz...
2015. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nincs semmi értelme ezeknek a viharos szakításoknak, meg újbóli összejövéseknek. Az emberek nem változnak. Ha vége, agyő, nincs második esély, mert úgyis ugyanaz lesz a vége.
2015. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék. Sosem csalt meg. De ezek után, hogy már nem tudunk őszinték lenni egymással, valamit mégis rejteget előlem. Talán flörtölt lányokkal amíg külön voltunk vagy tudom is én, ő tagadja bár nem esküszöm megnyugodnék ha hallanám tőle. De most miért teszi?
2015. jún. 5. 11:25
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Minden kapcsolatban van privát szféra.....ezt sokan képtelenek megérteni. Ha kapcsolatban Vagy egy pasival és nem bízol benne, akkor minek kínzod magad vele? Lépj le minél hamarabb és keress egy olyat pasit, akit bármikor ellenőrizhetsz és behódol a mániádnak.

Személy szerint nem engedem meg a partnereimnek, hogy az engedélyem nélkül hozzányúljanak a személyes tárgyaimhoz...még a szüleimnek sem. Tartsák tiszteletben a döntésemet ha tetszik,ha nem. Nem fogom bezárni vagy elrejteni a dolgaimat emiatt....csak az fog hozzányúlni aki nem tisztel engem....annak meg semmi keresnivalója mellettem. Volt olyan partnerem aki belelesett a telefonomba miközben zuhanyoztam, azonnal lapát....még Ő hülyézett le a döntésemért, de nem érdekelt.

Végezetül elég sokat elmond a partnered szellemi színvonaláról ,ha a kezed ügyében hagyja a telefonját amivel éppen megcsalt.

37F

2015. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen egyértelmű...vak vagy????? Vagy csak nyomorék????


Ennyire nem tiszteled magad h együtt maradnál egy ilyen emberrel? Meg is érdemled....

2015. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Bence_ ***** válasza:

Reakciódtól amit adhatsz ha meglátod a telefonját.

Beszélj vele, mutasd meg neki, hogy te egy megértő és elfogadó ember vagy. Azt is elfogadod ha szakítás után elkezdett valakihez kötődni. Ezeket megérted. De szeretnél tisztán látni, hogy te is eldönthesd merre megy, Menjen a kapcsolatotok. Tegyük fel , hogy most van valakije. De ez csak egy állapot. Kérdés az, hogy mit szeretnétek egymással kezdeni, mi a cél?

2015. jún. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy, utolsó???? Mondjuk, ha van valakije, akkor nem az a kérdés, hogy mi a célja vele, meg mit akar tőle (a párjától).....max annyira kérdés, hogy szakítani akar vele. Te valami megcsalós ember lehetsz, hogy ennyire véded :D
2015. jún. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Bence_ ***** válasza:

Megoldás keresös vagyok. Ha másik le akarna lépni akkor már megtette volna.

Valamit megbeszélni még akkor is ha fáj az meg a felelősség vállalás jele.

Valamiért még együtt vannak és valamit rejteget. Ez a "bisztos". Mit kezdenek evvel ez rajtuk múlik. Azt tanácsoltam, hogy őszintén beszéljék meg ki, mit szeretne.

2015. jún. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eleg egyertelmu
2015. jún. 6. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiúcska biszex, és bepasizott.
2015. jún. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!