Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A volt párom szeretője lettem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom szeretője lettem. Van valakinek esetleg tapasztalata hogyan alakulnak döntő többségben az ilyen viszonyok? Mit kellene tennem? Kívülállóként lát még valaki esélyt rá hogy visszajön hozzám?

Figyelt kérdés
3 évet töltöttünk együtt majd szakított és hirtelen új kapcsolatba kezdett egy másik nővel.Valamiért mégis vágyik a társaságomra.Azért szakított velem mert saját bevallása szerint elmúlt a nagy szerelem és már csak úgy mint embert szeret.Szinte minden nap órákat beszélünk telefonon, szoktunk találkozni de mások nem tudnak róla..Annyit még tudni kell hogy a mostani barátnő egyben a titkárnője is így nagyon befészkelte magát abba a közegbe és nem tenném meg ezt egyetlen nő társammal sem ha nem lenne olyan amilyen még ha nem is tud róla.(ezen azt értsétek hogy többször megkörnyékezte már az exemet, a pénzt szereti..) Próbáltam másokkal találkozni, ismerkedni de mindenkiben csak őt keresem. Mit kellene tennem?

2015. jún. 9. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esélyed sincs. Lépj tovább és becsüld meg magad annyira, hogy ne legyél senkinek sem a szeretője.
2015. jún. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sokat fogsz még sírni.
2015. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem akkor nincsen semmi esélyem már. És valami ötlet hogy miért csinálhatja ezt? Én úgy gondolom hogy ha valakit képesek vagyunk folyamatosan megcsalni akkor nem szeretjük..nyilván engem sem szeret de akkor miért nem keres valakit akit meg tudna becsülni?
2015. jún. 9. 15:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázd a dolgokat vele. Allítsd dontés elé, te vagy a barátnoje. Ne hagyd magad tovább kihasználni.
2015. jún. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

3 Téged is megcsalt, megcsalja az újat, miután téged megun, jön a következő, akivel csalja a jelenlegit.Sosem elég egy nő neki.

Ha emberileg-még van benne különlegesség, akkor érdemes barátként kezelni (szigorúan! ha nem akarsz sérülni)-már ha van benne, az önzösége mellett. Mert az ilyenek mindig önzőek, hiszen a hűséget bizony megkövetelik:D

2015. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Bence_ ***** válasza:
90%

Ez róla szól!

Remélhetőleg különböző időben is menstruáltok.

Veled dumál csavarog, dug.

Titkárnő cuki, odaadó és bent is meglehet dugni.

2015. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Visszamenni nem fog. Ha jót akarsz magadnak, te sem reménykedsz ilyesmiben.

Exemmel voltunk hasonló helyzetben, bár szerető státusz helyett én a barát státuszban ragadtam, mert nemet mondtam a szexre, ennek ellenére telefonáltunk, találkozgattunk, effektíve pont ugyanúgy randizgattunk, mint amíg együtt voltunk, csak közben meg nem...

Utólag rájöttem, hogy a kötöttség frusztrálta, hogy akkor én most a barátnője vagyok, velem törődni kell. Így néha randiztunk, a köztes időben azt csinált, amit akart. Nem volt belém szerelmes, de ha rábólintottam volna a szexre is, neki az lett volna tökéletes. :D Azóta is megkörnyékez néha, pedig folyamatosan csajozik.

Mára rájöttem, hogy csak unatkozik, azért csinálja. :) Majd ha egyszer lesz egy nő, aki képes megfogni, akkor lelép örökre. Nem kár érte. :) A te exedért sem.

Keress inkább egy normális pasit, akinek nem csak szeretőnek kellesz. :) Az nem baj, ha hasonlót keresel másban is, csak a rossz tulajdonságait szűrd ki, tanulj belőle.

2015. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem büszkeség, de én az a fajta szerető voltam, ami szerelem volt, nagyon nagyon. Eljött otthonról, férj és apuka volt, nem tudta feldolgozni, már a lakásunk is megvolt, otthon őszinte volt, elindították a válást. Majd nem váltak el, lakásunkat áruljuk. Lelkileg nem sikerült, visszament. Tehát amikor már nagyon biztos, nagyon rendezett és őszinték a viszonyok, akkor sem biztos semmi... Soha, semmilyen szeretői viszonyban nem tudnék már hinni, bárki mesélne bármit. És soha többet belemenni.
2015. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Katácska? Megint bevetetted magad?
2015. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!