Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8a kiút? Kívülállóként hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horvát Sára kérdése:

8a kiút? Kívülállóként hogy látjátok? Szerintetek egy nő tényleg megérzi ha nem szeretik?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket,hogy segítsetek,mert ezt egyszerűen nem tudom kezelni. Párommal 2 éve élünk együtt,van egy közös gyermekünk,és vannak nekem is gyerekeim,akiket közösen nevelünk. A kapcsolatunk az utóbbi fél évben eléggé megromlott,bár én még éppoly szerelmes vagyok belé mint rég,viszont ő nagyon megváltozott....Már nem törődik annyit velem,nem olyan figyelmes mint rég,a sex sem az igazi,csak olykor vagyunk együtt,és az a baj,ha ezeket szóvá teszem,mert ugye menteném a kapcsolatunkat,azt mondja,benne nem változott meg semmi,rosszul látom a dolgokat De nem!!!Én csak látom a hibákat,ami miatt teljesen ki fog hűlni a kapcsolatunk,de ő ezt nem akarja felfogni.Sajnos azt fontolgatom,hogy elhagyom a gyerekekkel,mert már nem bírom tovább az ürességet,a közömbösséget.Mikor este a karjaiban alszom el,akkor is magányosnak érzem magam mellette. Szeretném ha nem így lenne,de szomorú és boldogtalan vagyok,és erre is azt mondja hogy az én hibám.Nagyon szeretem még,mégis el kell hagynom,mert a gyerekeimnek teljes ember kell,nem egy szomorú szétszórt anya,hanem egy erős,kiegyensúlyozott anya,akire lehet számítani.De hogy utána hogy tovább,azt nem tudom.Leginkább attól félek,hogy minden amit róla gondoltam,hazugság...hogy nem fog neki fájni ha elveszít minket...hogy szembesülnöm kell a ténnyel,hogy valóban nem szeret már...hol a kiút?mi a helyes út?Mi lesz a tervekkel,az álmokkal? mi lesz az életünkkel?
2014. szept. 17. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

A karjaiban elaludva mi hiányzik neked?


Szerintem nem mindent érzel igazán, ennyire csak nem rossz ahelyzet!Dobd fel a szexuális életeteket és csináljatok közös programokat. A terveket meg valósítsátok meg együtt.Ülj le vele beszélni,amikor nincsenek ott a gyerekek.

2014. szept. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!