Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom megcsalt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megcsalt, hogy tegyem túl magam rajta? Történt már veletek ilyen, hogy bocsátottatok meg neki? 19L

Figyelt kérdés
Ugyan csak egy csók volt, de minden nap eszembe jut és egyszerűen sehogy sem tudom elfelejteni, viszont szakítani sem vagyok képes mert szeretem. Azonban tudom hogy tüske marad, és akár tönkre is teheti a bizalmatlanság a kapcsolatot, mellesleg joggal.
2015. jún. 11. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleg szubjektiv kerdes. Minden esetben a bizalom elvesztese a problema. Mindegy hogy csok volt vagy szex, nem hinnem hogy tovabbiakban meg tudnal bizni benne, ez pedig allando feszultseghez,idegisszeomlashoz, majd pszichiatriai kezeleshez vezethet. Nem vicc.
2015. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem történt ilyen, de szerintem nem tudnék megbocsátani. Tudom, hogy szeretem, de mindegy egyes nap ott motoszkálna a fejemben, hogy megcsalt, tehát ő nem azt érzi, amit én? Ezek szerint nem szeretett? Nem tudnám elviselni, muszáj lenne véget vetnem az őrületnek, mert becsavarodnék.
2015. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban járnál, ha szakítanál vele, hosszú távon bele fogsz ebbe őrülni, másrészt már sosem fogsz tudni bízni benne.
2015. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, megbocsátottam, nekem nem volt gond. De ez én vagyok. Ha te nem tudsz megbocsátani, akkor szakíts. Az ilyesmit viszont felejtsd el, hogy mi jogos meg hogy mi nem. Ne indulatból, ne képzelt erkölcsi parancsok alapján, ne büszkeségből, ne mások véleménye alapján dönts. Ha szereted, úgy tapasztalod hogy ő is szeret, akkor próbálj meg megbocsátani és figyeld meg, hogy sikerült-e.
2015. jún. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
Egy csóktól én se akadnék így ki.Persze nem szép dolog,de belefér egy hiba.Nem mindegy hogy ő hogyan áll ehhez,megbánta nagyon,vagy nem is érdekli,és még ezer más dolog.
2015. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mintha csak én tettem volna fel ezt a kérdést. Ugyanígy vagyok... Azóta még jobban érzem, hogy szeret, de bennem van folyton, hogy mit tett.
2015. jún. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!