Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a párom. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a párom. Érdemes bosszút állni?

Figyelt kérdés
Kiderült a volt élettársam,megcsalt,ezért szakítottam vele és elköltöztem. Múltkor találkoztam egy volt szomszédommal,aki mesélte,szinte az egész lépcsőház tudta,hogy hónapok óta tart. Ez nagyon feldúlt,azóta nyomoztam,nős pasival kavar. meg akarom keresni a feleségét,és tudtára akarom adni.

2015. jún. 1. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

És a feleség mit tehet az egészről? Vagy netán a férj, ha nem tudta, hogy a szeretőnek van párja?

PErsze ez a férfit nem menti fel a megcsalás alól, de ez már nem a te problémád, hanem az övé meg a feleségé.


Én nem kavarnék be. Felemelt fejjel lépj tovább és kész.

2015. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam ilyen helyzetben feleség. Hálás voltam az illetőnek, aki "borított". Elváltunk és azóta olyan párom van, aki tisztel és szeret. Ne úgy fogd fel, hogy bosszú, hanem úgy, hogy a feleség kap egy esélyt, hogy a valós helyzet ismeretében emelt fejjel dönthessen a saját sorsáról.
2015. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Még az is lehet, hogy összejöttök. :D
2015. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
első válaszoló- ha a feleség helyében lennél,akkor is ez lenne a véleményed? A férj megcsalja a feleségét,szerinted ez nem bűn? Ha nem derül ki véletlenül még ma is ''boldog'' párkapcsolatban élnék, színészkedni nagyon tudott.
2015. jún. 1. 18:28
 5/17 anonim ***** válasza:
35%

Én nem akarnék tudni róla.


#1

2015. jún. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Mindenkinek joga van tudni az igazságot,és joga van az öszinte kapcsolathoz, mi értelme hazugságban élni?
2015. jún. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan add a tudtára !!!
2015. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Hülyeség. Nálunk tegnap derült ki, hogy megcsal a férjem, mi is válunk, sőt a nővel is beszéltem kultúráltan, de eszembe se jutott szólni a férjének. Ha egy kapcsolatba befér egy harmadik, az nem kapcsolat. A kicsinyes bosszú pedig nem méltó, ráadásul egy ártatlant bántanál. Lépj tovább mint én, és sokkal boldogabb leszel.
2015. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Nem a kérdező bántaná a feleséget, megtette azt már a férj. De az ilyesmire nagy esély van, hogy előbb-utóbb úgyis kiderül. A feleség szempontjából melyik a jobb vajon? Megtudja most és dönthet a sorsáról, vagy még esetleg hónapokig becsapják és amikor kiderül egy véletlen folytán, mondjuk lelép a férj a szerető miatt, akkor derül ki a feleség számára, hogy már a sarki fűszeres is tudta, csak ő nem. Ráadásul esetleg még őt dobják. Miért jobb tudatlanságban élni, ha a hátunk mögött megaláznak? Szerintem ezt nem bosszúként kell felfogni. Én anno a körülményekhez képest örültem, hogy én dönthettem.
2015. jún. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Én fölnyomnám :) a feleségnek joga van tudni, hogy átba...ák. a férj meg válallja a tetteit! lehet lepontozni...
2015. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!