Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aggódjak? Egy érdekes képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódjak? Egy érdekes képet találtam barátnőmről az instáján, nem tudom, mit tegyek.

Figyelt kérdés

a kép:

[link]

aggódjak? ne csináljak semmit? wtf



2015. jún. 21. 10:54
 1/6 Interferencia ***** válasza:
Nem mindegy, hogy kik vannak a képen.
2015. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy szerintem jól működő távkapcsolatban élünk, pár hét meló, pár hét együttlét. Ez a kép nyilván a távollétében került fel, a másik csaj a barátnője, a srác pedig egy random gyerek.
2015. jún. 21. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet is valamit, de közel sem biztos. Simán lehet, hogy csak hülyültek.
2015. jún. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Interferencia ***** válasza:
100%
Én finoman rákérdeznék.
2015. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ebben a pillanatban gondolkodtam el az exemen és most ,h ezt megláttam jobban érzem magam. én az ilyeneket nem viseltem el és ha te húzogatnád más lányok pólóját abból balhé lenne. na meg honnan ismer spanish boy-t?
2015. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hardcore Zsolti válasza:
Nincs jolmukodo tavkapcsolat.Ha talaltad a kepet,akkor nyilvan nem szamolt be rola es meg sok minden masrol se..Kirugni.
2015. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!