Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok néhány volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok néhány volt barátnőmről?

Figyelt kérdés

Én férjnél vagyok. Barátnőim közül azok, akik senkinek nem kellettek, egy idő után elkezdték hangoztatni, hogy ők büszkék erre, mert ők nem pincsikutyák, kapcarongyok, lábtörlők.

Tehát mi, férjes asszonyok ilyen gyenge értékkel bírunk csak.

Őszintén mondom,minden kapcsolatot megszakítottam velük.

Büszkélkedjenek csak.

Vagy csak a szőlő savanyú nekik?



2015. jún. 13. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem senki nem jobb senkinel. Te vagy jobb, mert ferjnel vagy es ok se mert egyedul.

Amuggy meg nem erdekel mas elete.

2015. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Te nem vagy*
2015. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest elég mosdatlan szájú vagy!
2015. jún. 13. 19:11
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Irigyek, keserűek, és gonoszak:D Tudod ezt hívják béka effectnek. Mert a békán nem tudnak kimászni/kiugrani a gödörből és szeretik a társaikat is ott tartani.


Jól tetted hogy megszakítottad a kapcsolatot. Előbb útóbb aknázták volna a kapcsolatodat. Az irigység az nagy katalizátor a kisstilű emberek között.

2015. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
irigyek :D mert lennének ők is.
2015. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Az irígység beszél belőlük.
2015. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha most azt mondná nekik egy-egy pasi hogy "te vagy az életem" akkor nagyon gyorsan nézeteket váltanának.

Mondjuk kíváncsi lennék milyenek külső-belsőre...

2015. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Jellemző... Nem tetszik nekem, hogy valakinek van valamije ami nekem nincs. Ezért elkezdem lehúzni a másikat az én szintemre. :D
2015. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
lehet rossz példákat láttak maguk körül (te se írtál semmit a házasságodról lehet az se jó) és inkább vannak egyedül, mert az még mindig jobb mint egy rossz kapcsolat. bár büszkélkedni egyikkel sem kell, nem érdem az se ha valakinek van párja meg az se ha nincs :D
2015. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Tipikus, mondhatnám nem lep meg. Ami nekem nincs, amire csak áhítozok, azt leszólom, becsmérlem. Azt állítom, hogy a Trabant 100x jobb mint a BMW. Csak sajnálni tudom őket.
2015. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!