Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel indokoljam hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel indokoljam hogy nem alszok itthon? Az igazat nem mondhatom el, mert abból hatalmas balhé lenne.

Figyelt kérdés
Röviden a helyzet: Van egy 5 éves kapcsolatom, de megismerkedtem egy másik férfival, és szeretnék vele randizni, mivel messze lakik, azt beszéltük meg hogy elutazok hozzá, és ha úgy alakul nála is alszok. Szóval szombat délutántól vasárnap délelőttig lennék távol, de nem tudok mit kitalálni szüleimnek. Bárhová megyek el, a legapróbb részletig kifaggatnak hogy kivel és hová, ha nem mondom meg akkor hatalmas ordibálás van belőle és megsértődnek 1 hétre. Mivel nem járok bulizni, és barátomnál sem szoktam ottaludni, ezért nagyon feltűnő lesz ha nem alszok otthon, rögtön nekiállnának vallatni hogy miez az egész. Nem akarom hogy erkölcsi előadást tartsanak nekem, vagy szóljanak barátomnak róla. Hogyan oldjam meg?
2015. jún. 21. 13:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem a semmire megy az ítélkezés, bőven eleget tudunk ahhoz, hogy ezt bátran kijelenthessük. Ha valaki hidegvérrel lemészárol 1 tucat nyuszit arról is kijelenthetjük egyértelműen, hogy valami nincs rendben a lelkével, nem kell ehhez ismernünk, itt hasonló a szitu. Az is sokat elárul rólad, hogy az első randin lehet ,h megpakol, ennyire még én sem vagyok elkeseredett pedig férfi vagyok és nincs kapcsolatom. Az meg nem mentség,hogy a párod is megcsalt. Bocs de úgy fogod fel ezt mint 1 gyerek...Megoldás meg nincs a problémádra illetve neked kell kitalálni valamit. Nem tudom mit vársz a válaszolóktól...
2015. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Kemény az ágy.
2015. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Tényleg egyszerűbb megcsalni szerencsétlent, mint megcsalni? Miért??
2015. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
* mint szakítani vele
2015. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
27%

Jaj szegény szerencsétlen, aki már amúgy a kérdezőt is többször megcsalta.... majd sajnálom.

Ti 6 sorból tényleg ismeritek a helyzetet és embert.

Én is meg leszek kövezve, de mintha magamat olvasnám 20 évvel ezelőtt. Pontosan én is 5 évig voltam egy kapcsolatban, egy olyanban, ami azon kívül, hogy számomra is megszokás volt, a családomnak is az. Az első volt, és egyszerűen féltem kiszállni belőle. Bár tudtam, hogy kifogok, de nem volt erőm, mert féltem a balhétól, és nem utolsó sorban a páromtól is, mert mindig mindenért dühös lett, a legapróbb dolgoktól is. Majd megismerkedtem egy férfival, aki erőt adott, és elmondtam az akkori páromnak, hogy nem szeretném vele tovább folytatni, mert nem látom értelmét és megismertem valakit. Erre rám ült, és összeverte a fejemet. Sosem aludtunk együtt az 5 év alatt, és sosem volt semmi perspektívája, egyedül csak zsarolni volt képes. Ugyan ő nem csalt meg, de mindig minden csak úgy történhetett, ahogy ő akarta. Én sem jártam el bulizni, mert a barátom nem engedte, ő pedig sosem vitt el sehova, de el sem engedett, pedig akkor voltam tizenéves, amikor még szükségem lett volna rá.

Nem lettem rib., és akkor sem tartottam magam annak, mert egy életre szóló döntést hoztam, mivel nem sokra rá megismertem az életem párját, akivel azóta is együtt vagyok.

Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező is hasonló nyomás alatt van, és csak úgy tud kimászni ebből a nyomásból, ha megismerkedik valakivel. Ez nem azért van, mert "hiányzik a b..ré ", és nem azért mert fél egyedül maradni, hanem azért mert segít kimondani a véglegest. És én biztos vagyok benne, hogy kimondja hamarosan.

2015. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
71%
Csak annyit tennek hozza utolso valaszolo, hogy soha senki sem mondta, hogy az egyenes ut, a gerincesseg a konnyebb, sot, de akkor is az a kifizetodobb. Mert ember maradsz, tukorbe tudsz nezni, sot kesobb a sajat gyereked szemebe is, ha o esetleg a rossz utat akarna valasztani, Te meg lebeszeled rola.
2015. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
59%
26-os. Nem rábeszélni akarom egy gerinctelen tettre, csak arra akartam utalni, hogy nem ismerjük a részleteket.
2015. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Lelki terrorról itt szó sem volt. Annyit mondott, hogy kb a szülei miatt vabnak együtt. Mondjuk ezt a viselkedést igazából semmi nem nagyon tudja indokolni. Csak józan ész kellene...ha van esély arra ,higy támad a pasi szakításkor akkor meg kell kérni valakit,higy legyen ott. Szerintem nem lenne lehetetlen helyesen cselekedni és ég a gerince is megmarad
2015. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
O tempores, o mores...
2015. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 Kelemen Kabátban válasza:
Hát mi tanítsunk meg hazudni is?Ha magadtól ennyit sem tudsz kitalálni, az első percben lebuksz úgy is.Ilyen esetben szokott működni a női szolidaritás, és a barátnők szokták azt hazudni hogy náluk aludtál. Erre jó egy barátnő.Tapasztaltam,velem is be akarta etetni a barátnőm, h egy kolléganőjénél alszik, de nem vettem be, és meglestem.A többit nem merem elmondani, mert lecsuknak.ha balhé kell, csak nyugodtan játszd a ribit!
2015. jún. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!