Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő (24 éves) eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő (24 éves) eddig "csak" 1 pasival szexelt életében tényleg hajlamosabb arra, hogy megcsaljon és lelépjen?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy nagyon szép lányt, akivel már egy pár vagyunk, viszont ő eddig életében csak egy pasival feküdt le, és ennek én személy szerint nagyon örültem egészen addig, amíg egyik haverom nem mondta, hogy meneküljek amíg tudok, mert az ilyen nők még élni akarnak majd és nem megállapodni. Nem tudom ez mennyire lehet igaz, ezért szeretném nők segítségét kérni leginkább. Elég szolid csaj, közvetlen, barátságos nem úgy ismertem meg, mint aki ilyet tenne, eddig is lehetett volna több pasija, de nem volt, viszont a bogarat mégis beleültette haverom a fülembe. Egyébként elég hamar belém szeretett.
2015. júl. 3. 08:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%

Igen, hajlamosabbak az ilyenek. Idővel kíváncsiak lesznek, hogy vajon milyen lehet a szex mással.


L20

2015. júl. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
#1 vagyok és hozzátenném, hogy mivel te lennél a 2. így azért kevesebb az esélye, mintha te lennél az első...
2015. júl. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Meg tudod dugni rendesen?

Meg tudja veled beszélni a rejtett vágyait?

Ki tudja élni veled?


Ha igen akkor nem fog csak ezért lelépni

2015. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%
24 voltam én is, mikor kitört belőlem, hogy nem "éltem". (És ez nem kimondott arra vonatkozik, hogy nem szexeltem x számú emberrel.)
2015. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

23 voltam mikor szakítottunk az első mindenben első barátommal, akivel 18 éves korom óta voltunk együtt. Utána volt egy kósza kalandom, mert tetszettem egy srácnak, ő is nekem, nem akartam komolyat, ő se, jó volt így. Viszont utána megismertem a mostani barátom. Az elejétől szálltak a pillangók a gyomromban és már két hónap után tudtam, hogy ha eljön az ideje én ettől a pasitól szeretnék gyerekeket. Azóta is úgy érzem, hogy ásó-kapa bármikor jöhet, 3 éve vagyunk együtt, 2 éve együttélünk. Nem érzem azt, hogy nem éltem ki magam, mert az első barát után tény, úgy gondoltam, hogy ha ennyi a szex nem értem miről szólnak a lányregények. A kósza kaland miatt kezdtem kapisgálni, hogy hű, lehet van bennük valóságalap és a mostani barátomnál jöttem rá, hogy eddig csak az volt a probléma, hogy nem volt meg a tökéletes pasi.


Tehát ha mindent megadsz a barátnődnek, nincsenek problémák az ágyban, csak azért nem fog szakítani, mert nem élte ki magát. A lányok nem így működnek, főleg ha ő nem a ledér fajta. (és 24 évesen csak egy barátja volt szerintem egyáltalán nem az a fajta)

2015. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
21%

Igen.

Ki akarja próbálni nagyobb farkúva, négerrel, cigánnyal ésatöbbi. MENEKÜLJ, ÖCSÉM? MÍG VAN RÁ LEHETŐSÉGED!!!!!

25/F

2015. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

A haverod idióta, nem ezen múlik.

A testvérem ex barátnője számtalan pasival volt együtt a megismerkedésük előtt, mégis azért szakított, mert nem élte ki magát.

Nekem a férjem volt az első, és semmi késztetés sincs bennem lassan év után sem, hogy lefeküdjek mással is. Ha ez a vágy jelentkezne, az nem azért lenne, mert nem volt több partnerem, hanem mert a kapcsolatunk valahol elromlott volna.

2015. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
*lassan 6 év után sem
2015. júl. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A haverod nem buznyák-e véletlenül?

Menekülj hozzá, ha gondolod, de ekkora baromságot régen hallottam.

Neki egyénként milyen referenciái vannak?


Én ismerek sok iylen párt, nőt is - közelről - nagyon szép tartós kapcsolatokkal, szóval: csak nyugi.

2015. júl. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Lepontoztok, aztán leírjátok virágnyelven ugyanazt...
2015. júl. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!