Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit szólnátok ahhoz, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha a párotok azzal jönne, hogy engedjétek azt, hogy nyíltan megcsaljon - azzal az indokkal, hogy gyakorlatilag mindenkit megcsalnak egy idő után, és mégis jobb, ha tudsz róla, mintha titokban történne?

Figyelt kérdés
Szerencsére nem rólam van szó. De erről hallottam. Számomra még a felvetés is megdöbbentő, bár az emberek persze különbözőek. Csak én vagyok prűd? Valóban minden férfi előbb-utóbb úgyis félrelép, csak a legtöbben nem tudják meg, akkor meg érdemesebb nyílt lapokkal játszani?

2015. márc. 17. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig maradna a párom.
2015. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
haaaaaa :D először elröhögném magam, hogy jó vicc, aztán ha látom, hogy komolyan gondolja, csalódnék az emberismereti képességeimben, hogy ilyen embert választottam... aztán szépen véget is vetnék ennek a kapcsolatnak
2015. márc. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Scav ***** válasza:
0%
Szép dolog a hűség, de tény, hogy nehéz megállni. Gondolatébresztőnek ajánlom elolvasni: [link]
2015. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Nálunk ez van. nyitott kapcsolat. Én már megcsaltam a barátomat, bennem nem változott semmi emiatt és benne se, minden megy úgy ahogy volt.

23L

2015. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Szerintem a 20 éveiben járó fiataloknál még korai a nyitott kapcsolat. Annak mi értelme. Ha már van gyerek, vagy házasság, közös vagyon vagy akármi ott megértem ha nem működik, túl nagy változás lenne mindenki életébe, de ha nincs semmi ilyen kapcsolat, szerintem jobb szakítani, mint hogy meg van a engedve mind2 félnek a félredu.gás. Én úgy vagyok vele, hogy ne dugja sehova csak az enyémbe. Persze.. ha kikefélte magát máshol, utána meg jönne hozzám... na neeeee. Szerintem nem te vagy prűd, valakinek ez egyszerűen nem fér bele egy kapcsolatba...
2015. márc. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
A nyakaba ugranek es megkoszonnem😄
2015. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Hűségesnek nem a másik ember miatt érdemes lenni, hanem önmagad miatt. Az aki megcsal egy másik emberrel, az igazából nem téged akar 100%-osan, nem? Ha pedig nem 100%-osan akar téged, akkor minek van veled? Mert nincs jobb? Neked azt a párt kell megtalálnod, aki önmagától akar veled lenni, és eszébe sem jut félrelépni, hiszen téged szeret, és veled akar lenni. Aki nem ilyen azzal jobb minél hamarabb befejezni, mert úgyis az lesz a vége, hogy keresni fog mást.. (hiszen el is mondta neked..)
2015. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megkoszonnem:-)))
2015. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki...ő félrelépne, ezért azt hiszi, mindenki más is olyan, mint ő.
2016. jan. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyet csak egy aljas semmirevaló tud mondani a párjának. Az ilyen semmibe veszi a párját, sőt meg is akarja alázni. Az ilyet azonnal ott kell hagyni, mert egy féreg. El ne tűrjön senki ember lánya ilyet, mert ennél jobbat érdemel. Csak hűséget szabad elvárni a másiktól és ha nem képes azt nyújtani, akkor külön kell válni tőle.
2016. jan. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!