Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi boldog párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi boldog párkapcsolatban él, miért fekszik le egy másik lánnyal időnként? Ráadásul olyan nyugodtan kezeli a helyzetet, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga. Véleményeket kérek.

Figyelt kérdés
2015. júl. 5. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem növesztett gerincet.
2015. júl. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy gerinctelen dolog ez, de mégis mit érezhet a pasi ilyenkor? Pl. barátnője iránt? Én ha szeretek valakit, azt nem csalom meg. Bár én nő vagyok,érzelmesebb....lehet pasiknál ez másképp van.
2015. júl. 5. 15:19
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem nemektől függ, hanem jellemtől. Nőből is van hűtlen meg férfiból is.


Alapvetően szerintem önző, amit csinál ilyenkor, mert neki egy pillanatnyi öröm, a barátnőjének meg árulás, fájdalom amit okoz. (Vagy a barátjának, fordított esetben.) De ez nem gátolja meg, hogy újra keressen ilyen pillanatnyi örömöket.


Vagy: az a boldog párkapcsolat nem olyan boldog, és valamiért nem tud/akar szakítani.

2015. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a történetben?
2015. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Amikor elmúlik az intenzív szerelem, de egyébként továbbra is boldog kapcsolatban vannak, akkor megy inkább a megcsalás. Van aki csak változatosabb szexre vágyik, ami jelenthet egyszerűen más nőt. Szerintem a férfiak érzelmesebbek, nem a nők, csak ügyetlenebbül kezelik. Ráadásul a férfiaknak nem kell annyi ismerkedés mint a nőknek, gyorsabban megjön a vonzalom és a bizalom is. Mindez arra vezet, hogy könnyen keverednek igazi szeretői viszonyba.


A nőknek a megcsalás valamikor nagyobb fizikai veszéllyel is járt, ezért a nők génjeiben talán még most is kódolva van, hogy rosszabbul állnak hozzá. De már csak szavakban és lelkiismeretben. Ha egy nő csal erősebben titkolja. Egy szerető mellett lehet egy kapcsolat rosszabb, de lehet jobb is. Ezt nő nemigen fogja kimondani. Gyakorlatban pontosan ugyanúgy csalnak ma már. Nem férfispecialitás a megcsalás, bár a motivációk tényleg lehetnek különbözők.

2015. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Draher ***** válasza:
Lehet,hogy nem szerelmes a párjába,de nem tudja,mit akar. Mindig ugyan azzal a lánnyal fekszik le?
2015. júl. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Igen,mindig ugyanazzal tudomásom szerint. A legjobb barátnőm a szerető. :/ Szegény szereti a pasit, de ő nyílván csak kihasználja. Hiába próbálom észhez téríteni,érzelmileg nagyon a hatása alatt van. :/
2015. júl. 5. 17:13
 8/17 Draher ***** válasza:
Gondolom ők sosem voltak egy pár,barátnőd meg a srác. Ismerhették egymást a párkapcsolat előtt? Az lehetne magyarázat,hogy hirtelen döntéshelyzet volt,most úgy érzi,rosszul döntött de nem mer kilépni a megszokottbol
2015. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szeretőnek lenni csak akkor jó, ha egyik fél sem akar együttélést vagy több időt. Ha valamelyik többet akar, akkor muszáj neki abbahagynia, mert nagyon fog szenvedni. Mióta tart a viszonyuk?
2015. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem voltak sosem kapcsolatban, de elég régóta ismerik egymást. Lassan 1 éve tart közöttük ez. Barátnőm már befejezte vele egyszer, de egy idő után újra felkereste a srác,aztán valamiért újra folytatták ezt a dolgot. Barátnőm reménykedik,hogy van értelme ennek, és komollyá is válhat,de ez a srác tuti, hogy csak kihasználja. :/
2015. júl. 5. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!