Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy hívhatnám fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívhatnám fel magamra a figyelmét? Vagy el kellene felejtenem?

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel megismertem egy pasit. Iszonyúan vonzódom hozzá. Minden gondolatomat ő tölti ki.


A probléma ott jön, hogy most már hónapok óta nem találkozunk, nem beszélünk. Kb egy irányban dolgozunk, így -ha nem is naponta, de- heti többször látom őt kocsiban ülve munkába jövet-menet.


Hogyan tudnám felhívni így magamra a figyelmét? Hogyan tudnám elérni, hogy beszélhessek vele?

A telefon nem opció ezesetben.


(Miután megimsertem, tavaszig időnként összehozott minket a munka. Akkor nem nyitottam felé, és nem is gondolkodtam olyanon, hogy ő küld-e jeleket felém. Az egyértelmű volt, hogy kedveljük egymást, de akkoriban ezt kb annyinak éreztem, mint bárki mással, ha együtt dolgozom és jól kijövünk.)



2015. júl. 6. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
korod ? sehogy szerintem, majd ő fog ha akar.
2015. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

30 vagyok.

Nem hiszem, hogy ő lépne pont azért, amiért nem lépett egyikünk sem korábban.

Nekem sem kellene, de úgy érzem, hogy muszáj tennem valamit, muszáj tundia, hogy mi játszódik le bennem.

2015. júl. 6. 14:11
 3/13 omba ***** válasza:

Az kb. tök mindegy hány éves vagy...

Ha telefon nem lehetséges (???) - akkor mail, valami kamu szöveggel visszakérdezhetnél a közös munka valamelyik részletére.

Mond, hogy valami hasonló dolgod van, de nem emlékszel tisztán, hogy mi volt, miért?

2015. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3

A kategóriából és a kulcsszavakból adódik, hogy miért nem opció a telefon.

A mail mégannyira sem, a cég ügyintézőjéhez fut be az egyetlen e-mail-címe, ő olvassa és továbbítja.


De akkor marad az utcán kocsi felé mosolygás, integetés, köszönés?

Egyéb ötlet?

2015. júl. 7. 07:47
 5/13 omba ***** válasza:

Csodálkoztam is, hogy miért ebben a rovatban kérdezed...

Szerintem egy szakmai kérdéssel meg lehet keresni egy volt kollégát, nincsen abban semmi.

Face, vagy más hasonló dolog?

2015. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Face-n csak a családja van fent, ő nincs.

Nem volt szakmai együttműködés közöttünk, lényegében csak egy projektben voltunk mindketten közreműködőek egymástól függetlenül (mudhatni nem együtt, hanem egymás mellett dolgoztunk).

2015. júl. 7. 13:12
 7/13 omba ***** válasza:

Jó, akkor azt kérdezd tőle, hogy a szintén projekt tag Akárki Lajos elérhetőségét nem tudja-e, mert valamiért fontos volna.


Bár, akik a facen csak csalásodtól vannak... az eléggé megingathatatlan világ lehet.

2015. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem családostól van fent, hanem a családja, a családtagjai. Ő nincs, még fényképen sem. (Vagy csak én nem látom a beállítások miatt, hiszen nem ismerem őket).


Ez az akárki Lajos jó ötlet. Csak ki kell találnom egy nagyon jó (és megingathatatlan) ürügyet, amivel fel tudnám hívni.

2015. júl. 7. 13:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló okból (céllal) keresgélem volt kolléganőmet, nekem simán bejött egy valamikor tervezett közös munka ügye... írtam, telefonáltunk... arról a dologról valahogy kevesebb szó esik, de a héten meg találkozni fogunk.

Nem baj az, a kicsit átlátszó a a dolog, - az egy jelzés, amit tavasszal elmulasztottatok.

Ha van rá fogadókészsége, majd rákattan, de ha nincs, hát akkor ennyi.

2015. júl. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Na, hát nem... ebből nem lesz semmi, de legalább megpróbáltam. :D

Nálad van valami, kérdező?

2015. júl. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!