Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti elhinnétek, h egy gyönyörű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhinnétek, h egy gyönyörű, csinos, szép arcú, intelligens nő évek óta senki figyelmét nem kelti fel? 23/F

Figyelt kérdés

már tegnap fel akartam tenni a kérdést csak nem voltam itthon


szal hirtelen vagy 4-5 ilyen kérdést olvastam régebbiek között is, h a kérdező csinos, karcsú, sportot űző, önmagára igényes nő, emellett olvasott, művelődő, nyitott az új ismeretek felé, szívesen ismerszik meg ismeretlen dolgokkal. ezek tök jó, tök pozitív női tulajdonságok. aztán panaszkodik pár sorban, h őt senki se környékezi meg, senki se figyel rá, senki se veszi komolyan, a barátnői mind kapósak, kapkodnak értük, de ő nem kell senkinek, egyedül marad.


kajak elhiszi ezt a mesét, ezt a sírdogálást bárki, h egy gyönyörű nőt soha senki se vesz észre amikor mi férfiak kis túlzással ugyan de minden szép lányra csorgatjuk a nyálunkat?? meg mindenhol azt látni, h a szép lányok körül lebzselünk??


2015. máj. 26. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%
Hogy mit hiszek el, az egy dolog, hogy mit tartok lehetségesnek, az egy másik. Ennél jóval vadabb dolgokat is lehetségesnek tartok
2015. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Ezt jelenti, hogy a számára megfelelő (azaz közel tökéletes) férfiak nem veszik észre, a többi férfit pedig aki észreveszi, de nem érdekli, észre sem veszi.
2015. máj. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
mert nem mindenkinek szép gondolom,főlleg ha mindig keserű
2015. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én is baromijó pasi vagyok aztán nagyon sok ideje szingli is mert nem csajozok.
2015. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Én simán elképzelhetőnek tartom. Ha az illető nő nem jár el nagyon otthonról, nincs semmi társas hobbija, vagy csak nőkkel van jóban, munkahelyén is inkább távolságtartó, rideg légkör veszi körül, akkor nem csodálom, ha nagyon nem környékezi meg senki.


Az, hogy a jó nőket fürtökben veszik körül a pasik max középiskolában vagy egy gyengébb szórakozóhelyen tudom elképzelni. Az egy dolog, hogy messziről sokan csodálhatják az embert, de ha ő maga nem teremt rá lehetőséget, hogy ismerkedjen, nem bátorítja a többieket, akkor nem sokat ér a maga csodás külső-belső tulajdonságaival.

2015. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
41%
Mese habbal. :)
2015. máj. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
Így van #5, a metakommunikáció majdhogynem többet számít minden másnál és sokan egyáltalán nincsenek tisztában vele, hogy milyen üzenetet sugároznak magukról. Lajstromba veszik a tulajdonságaikat és abból próbálják kikalkulálni, hogy milyen benyomást kéne tegyenek az emberekre és közben észre sem veszik, hogy mindebből kívül semmi sem látszik.
2015. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
39%

7, ehhez képest nagyon lehúzott valaki :D


De szerintem is fontosabb az, hogy az ember magához és másokhoz hogyan áll hozzá, mit tesz azért, hogy legyen valami, mint a valós vagy vélt tulajdonságainak listába szedése...

2015. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
8: Persze hogy lehúznak, nem tetszik nekik, hogy ilyen logikus baromságokkal szólsz az álnok nők titkos világuralmáról szóló Igazság ellen :D
2015. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%

Én egyetértek veled, de én is lepontoztalak!

Ha már lúd, legyen kövér, értsd 0%-os! :-DDDDD

2015. máj. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!