Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan derítsem ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki hogy megcsal-e a menyaszonyom?

Figyelt kérdés

Egy éve kb hogy megismert valaki, aki autószerelő, állandóan oda viszi az autóját, és amikor például be kellett tolni, az hajlandó volt este fél 9 kor neki állni és megcsinálni, túl feltűnő, most pedig a páromnak a bátyja eladja az autóját, amit pedig szintén most meg csinál ez a szerelő, mert úgy hallotta az egyik henger nem megy.

Tudom hogy a férfinak van felesége, lánya, de nincsenek túl jó viszonyba, mert hát ezt megbeszélik ám, amíg szereli az autót, addig ő ott megvárja.

Tőle tudom.....


Mondtam neki nem egyszer hogy máshoz vigyük, de neee....xy nagyon megbízható mindig oda adja a kicserélt dolgot, nagyon olcsó, és alapos, és gyors de szerintem túlzás ez mind.


2015. júl. 8. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

És még a nőkre szokták mondani, hogy sokat fantáziálnak, beképzelnek dolgokat és olyanokat állítanak, amik nem valós, na meg azt, hogy féltékenyek!

Most te is ugyanezt csinálod, csak férfiként!


Előbb inkább a saját házad tájékán sepregess!! Rossz a párkapcsolatod a szerelmeddel? Honnan veszed, hogy megcsal egyáltalán? Bízol te egyáltalán a párodban? (a kérdésből nem úgy látom) Mennyit szoktatok beszélgetni úgy őszintén mindenről? Ha valami gondod van, akkor el szoktál vele erről beszélgetni?

Milyen jeleket gondolsz, amiből arra következtetsz, hogy megcsal a párod? Vagy csak te képzeled ezt be?


Sok-sok kérdés, ami megválaszolásra vár!


De ha minden rendben van a kapcsolatban, akkor meg minek féltékenykedsz?

Ha ő megbízik abban a szerelőben, mert jó a szaktudása, akkor minek kételkedsz a hűségében?

2015. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 omba ***** válasza:
100%

Nem fogod megtudni viszont tökéletesen elb_szhatod a jövőtöket.

Ha nem bízol benne, akkor szakítsatok, ne nyomozgass, ne agyalj - én is csináltam: SEMMI értelme, mindig lehet új ötlet...hülyeség.

És egy végtelen kör, szóval ne.

És gondolod,ha van köztük valami, ahhoz mindig valami autós probléma kell?

2015. júl. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Elso, bmeg gratulalok, maris rakented a hapsira, annak az okat, ha esetlegfelrekefel a noje.

Mindig ez van, nyilvan az a hibas aki. NEM kefel felre.

Pedig am egyszeruek a felrekuas okai. Szimplan jobban bejon neki a masik csavo /vagy csaj/ mint a jelenlegi.

Miutan meg megtortent a tema, johet a szokasos 'amugyis a kezdetektil szar volt a kapcsolat, kihult, kiegett, elmult stb,'

2015. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

2 es, csinaltad te is? Itt nem az a kerdes, h elbassa e vele a kapcsolatot, hanem h igazavan e.

En is 'csinaltam' ha ugy tetszik, a harmadik gyanus jelnel mar nem kerdeztem semmit, kibstam acsajt. Es kepzeld el, x ev utan mikor veletlen osszefutottunk valotta be hogy ja, felrekefelt, de persze 'megbanta'/ ja hogyne/

2015. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ... én is megvártam régen míg megcsinálta a szerelő,max. akkor nem ha fél-egy napos munka volt vele,semmi köze nem volt a megcsaláshoz.
2015. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 omba ***** válasza:

3-as te milyen kérdésre válaszoltál?

Miféle félrekefélés?

2015. júl. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

En az elsonek irtam, hogy mar most a kerdezore ken barmit , azert is irtam hogy 'esetleg felrekefelest' is.

Szoval barmi, amit a no csinal/hat/t a kerdezo ferfi hibaja, mert rakerdez ESETLEG.

Tudod van am ennek masik oldala is, amikor nem foglalkozik a hapsi azzal, h mas csavokkal idozik hosszan a csaja, aztan meg amikor veletlen 'osszeakadnak' akkor azert lesz a hibas, mert hat akkora balek volt, h eszre se vette, h mas hapsikkal flortolgeta noje.

Most vagy no vagy, vagy meg nem volt egynel tobb csajod, es azert nem erted mirol dumalok.

Am ja, le szoktam dobni a lancot az idiotakon, ez teny

2015. júl. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:
100%

7-es túl sok karatés filmet nézel.. az első nem ken semmit senkire, feltett egy pár értelmes kérdést.

Ha már kérdés, én ezt nem értem:


"most pedig a páromnak a bátyja eladja az autóját, amit pedig szintén most meg csinál ez a szerelő,"


Ez miért érdekes, meg hogy jön a megcsaláshoz?

2015. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, semmi olyat nem írtál ami esetleg okot ad a gyanakodásra. Ennyiből én személy szerint nem gondolkodnék megcsalásban. Amúgy ha zavar vidd te a kocsit legközelebb a szerelőhöz.
2015. júl. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
És neked ennyi elég, hogy hisztit csinálj?
2015. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!