Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki? (sosem kértem itt még segítséget, mindig mindent megoldottam magamban de most nem megy:D)

Figyelt kérdés
Na annyi a lényeg hogy megismertem egy fiút egy hónapja, egy buliban smároltunk, és igazából minden nap beszélünk sokat facen és nagyon jól elvagyunk.. biztosra tudom hogy tetszik neki valaki, nem tudom hogy én vagy egy másik lány, de az is biztos hogy a másik lánnyal is jól elvan.. vagy a másik csaj vagy én tetszem neki de nem tudom.. hogyan derítsem ki? :D nekem nagyon tetszik a fiu és hát lehet lennének terveim :D
2015. ápr. 26. 00:07
 1/5 anonim válasza:
Milyen másik csaj? Smárold le még1x ;'D
2015. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy "mit gondolsz rólam?" Aztán vidd tovább a történetet :D Kérdezgess ezzel kapcsolatba, és egyszer úgyis kinyögi ha úgy van :D
2015. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"küldd" rá az egyik barátnőd :D

Hátha segít neked kideriteni ;)

2015. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3# teljesen igazad van!:D valahogy a barátok olyan pillanatba hoznak ^^
2015. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok amúgy ovodás, 18 éves vagyok.. és mégis úgy érzem meg vagyok lőve..... ebből látszik hogy annyira tetszik fúhhhh :D
2015. ápr. 26. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!