Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy lehet valaki olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki olyan, hogy szándékosan rámegy foglalt férfira vagy nőre?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, a foglalt illető hibás nagyrészt; de most ettől eltekintve, én nem tudom felfogni, hogy valaki hogy képes ráhajtani olyan pasira, akiről tudja, hogy van barátnője, sőt, még dicsérte is, hogy milyen normális és kedves a lány. Igen, tapasztalat beszél belőlem. Nem vagyok képes megérteni, hogy az ilyen mit érez, mert én ha tudnám, hogy egy fiúnak, aki tetszik, van barátnője (főleg hogy többéves kapcsolata), biztosan nem másznék rá, mint egy rohadt tetves k*va, sőt, a flörtölését is elutasítanám, ha ő próbálkozna....
2015. júl. 17. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Vannak "gonosz" emberek.
2015. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerelmes, vagy nem érdekli, aztán meg ha a kapcsolat már nem működik, esetleg a kitekintgető fél zöld utat enged, ott már nem érdemes kapcsolatról beszélni.
2015. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem is csaltak már meg, de nem a harmadikra haragudtam, hanem az exre, amiért nem volt őszinte és tisztességes, hogy tisztán lezárja, és csak utána lépjen tovább.
2015. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, mi van mögötte. Néha a "harmadik" igazából már sokkal régebb óta szerelmes, van hogy az előtt is az volt, hogy az aktuális pár megismerkedett. Ebben az esetben nem haragudhatsz rá, csakis a megcsaló félre. Itt áll a szerelemben és háborúban mindent szabad elv, őt rohadtul nem érdekli a megcsalt fél lelkivilága, mivel ő már régóta szenved attól, hogy az ő szemszögéből az Ő SZERELME van azzal a szemét döggel, aki elvette tőle.


Másik, egy fokkal elítélendőbb eset, amikor megismerkednek, és nem tudja meg rögtön, hogy kapcsolat van. A megcsaló fél flörtöl vele, kikezd vele, de nem nagyon durván. Felkelti az érdeklődését, jelzi felé, hogy van esélye. Neki tetszik. Még ha a megcsaló fél tagadja is utólag, ő adta a lovat a másik alá. Akkor is, ha a megismerkedés úgy néz ki, hogy a harmadik fél kikezd vele anélkül, hogy tudna a kapcsolatról, ő meg belemegy a flörtbe. A harmadik fél azt látja, hogy nyeregben van, amikor megtudja, hogy van kapcsolat, joggal feltételezheti, hogy úgyse működik, különben nem lenne flört sem. Itt jön be a "ha nem velem, akkor majd mással, úgyis mindegy" elképzelés. Végül is érthető, ha már kialakult benne valami komolyabb vonzódás. Itt is inkább a megcsaló fél a hibás.


Ha valaki egy jó barátjának/barátnőjének a csajára/pasijára hajt rá vagy már úgy ismerkedik meg a másikkal, hogy tudja, hogy van kapcsolata mert pl egy olyan helyen találkoznak, ahol az illető a párjával van, és mindenféle jelzés nélkül rástartol és a kezdeti elutasítás ellenére is folytatja, csak mert "challange accepted" és igazából nem is kell neki az illető, csak a kihívás tetszik, na azt az embert nem értem. Itt ha történik valami, ő ugyanúgy hibáztatható, mint a megcsaló fél. De itt sem JOBBAN, mert a megcsaló fél bármikor mondhat nemet, nem állatok vagyunk. Senki nem haragszik a kutyájára, ha "félremegy", mert ők nem tudják megállni... Ha tenyésztő olyan hülye, hogy hagyja kiszökni a lány kutyáját és abban az évben nem lesz emiatt fajtatiszta kölyök, a tenyésztő hibája, nem a kutyáé. De embernél nem lehet a kísértésre meg a nem eléggé figyelő társra fogni. A társ tehet itt is róla, hogyha annyira rossz a kapcsolat, hogy amitt megy félre, de a megcsaló félnek lehetne annyi gerince, hogy ELŐBB szakít.

2015. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Esőtáncot is járhat a 3., ha a párod nem akar, úgysem csinál semmit. Akit meg vinni lehet, azért szerintem nem kár.


Szerintem nem a 3. kell a hibát keresni. Egy teljes értékű kapcsolatba nem fér bele. Nem szeretem, ha az emberek mindig okolnak a saját hibáikért. Ha egy ember megnyílik egy 3. fél felé, akkor valami hiányzik neki. Sokszor nem is szexuális jellegű dolgok, csupán kevés odafigyelés, elismerés kap a párjától. Persze millió oka is lehet. Viszont benne van a pakliban, hogy egyesek képtelenek csak egy emberrek együtt lenni, kell a változatosság, izgalom.


Ha a párom kikezdene valakivel, repülne azonnal, amint megtudnám.


Ha vele kezdene ki valaki, a reakciójából rögtön kiderülne, mit is jelentek neki. Ha jelentek valamit, azonnal elutasítaná.


Nem olyan nagy ördöngösség ez. Senkit sem lehet magadhoz láncolni. Az meg erősen gyanús, ha egy bepróbálkozás elég ahhoz, hogy dobbantson a férfi/nő. Az nem kapcsolat. 25N

2015. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*mást
2015. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos... Nem arról van szó, hogy szándékosan rámegy. Ehhez pont két ember kell, és persze, ha tudja, hogy férje/felesége van, akkor legyen annyi tartása valakinek, hogy nem csábítja el. Persze van az, aki telibesz**ja, kinek van párja, de alapvetően az ember nem akar rosszat másnak. Egyszer megláttam valakit, és egy pillanat alatt beleszerettem. Két perc múlva kiderült, hogy felesége és kisgyereke van. Akkor azt mondtam magamban, oké, ez ugrott. De össze voltunk zárva 3 hónapig, és olyan manipulatív ostromba kezdett, hogy nem tudtam menekülni. Két hónap kellett neki, hogy az övé legyek. Egészen addig tartott ki az erkölcsi érzékem. Hiába vannak elveid, van, aki meg tudja dönteni. Neki sikerült.
2015. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mar megbocsass kerdezo de mielott vkit le "rohadt tetves k@znal " gondolkozz

Ha a parod szeret lesz@rja es ugyis veled marad , ha ugyse volt jo veled akkor elobb utobb ugyis otthagy.

Ez van. Nem a 3dikat kell hibaztatnod inkabb nezz magadba hogy mindent jol csinalsz -e

2015. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Altalaban az ilyenek mint te kerdezo lesznek a legnagyobb jarjak meg a legjobban es az idok elteltevel nos ferfikre fognak nezni s majd csalodnak egy nagyot csalodnak magukba.
2015. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nos, kérdező, én pár éve szerelmes vagyok valakibe, akinek azóta, hogy megismertem, lett valakije. Én nem mászok rá, mert egyrészt nem akarok szerető lenni, másrészt ha valaki engem akar, akkor ne legyen neki más. Az érzéseimen nem tudok változtatni, olyan hatással van rám, mint senki, nem tudom megmagyarázni, miért pont ő.

Ha azt látom, hogy a kapcsolata már nincs rendben, és hogy velem jobban érzi magát, és én kellenék neki, akkor nem fogom visszatartani (végignéztem, hogy alakult neki mással, ezer sebből vérzett a szívem, de tűrtem, mert láttam, hogy neki akkor úgy jó volt, mi meg még alig ismertük egymást), egy ideje kiemelt figyelmet kapok tőle, és másképp bánik velem, mint más nőkkel (beleértve azt is, akivel anno összejött), szóval ha úgy alakul, hogy viszonzásra találnak az érzéseim nála, azt el fogom várni tőle, hogy akkor zárja le a kapcsolatát, és utána jöhet, visszazavarni a másikhoz nem fogom.

2015. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!