Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha osszeveszek baratnommel es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha osszeveszek baratnommel es utana ő az ex evel facebookon beszelget, kozosen bulizgatnak, tanc. ( szemem elott) Mi a teenedo? Mar bekulesnel tartunk de nekem ez rosszul esett.

Figyelt kérdés

En 26F vagyok ő 25L egy ev utan a semmin Osszevesztunk es o ugy gondolta h befejezi... ( de ez mar tobbszor elo fordult, h inkabb abba hagyjuk de megse) ezek utan mint kiderult az ex evel facebookon beszelgetett az exe csokokat kert tole... Neki a valasza annyi volt: hogy majd ha jo leszel...

Ment kozbe a szemem elott a kozos bulizas, strandolas kb egy hetig

Most ugy nez ki h kibekulunk de nekem rosszul esik h igy viselkedett.

Szerinte o nem tett semmit csak haverok, de kerdem en miert pont az exevel kell "haverkodni"?



2015. júl. 30. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Juj ez nagyon gáz!!!!!

Ezt azonnal lapátra!

Legyen benned gerinc, és ne tedd magad nevetségessé egy ilyen szutyok "nő" oldalán.

2015. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak te hiszed azt, hogy a barátnőd. Csak egy pótlék vagy neki. A nők nagyon szégyellik, ha nincs pasijuk, csak ezért van veled.
2015. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kim Bo Mao ***** válasza:

Nem valószínű, hogy szerelmes beléd :S

Valószínűleg fél attól, hogy egyedül marad, és az is lehet, hogy veled akarja féltékennyé tenni az exét. Mindenesetre nem tisztel téged hogy ilyeneket csinál. És ráadásul egy lány nem tud haverkodni CSAK egy sráccal -főleg ha az exe- hacsak nem bi, vagy leszbikus.

Nem vagyok a helyedben, hogy döntsek, de szerintem azelőtt kéne abbahagyni, mielőtt komolyabban is beletipor a lelkedbe. (Az is lehet, hogy már megtörtént, csak még nem tudsz róla.)

2015. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne békülj, tedd lapátra. Szégyen gondolod hogy nem csal az exével, ugyanmár, egy exxel sem maradünk puszi-pajtik. A csajod hadd ne írjam mi. Fiatal vagy keres egy értelmesebb nőt aki tisztel és megbecsül, mert a mostani lenézz, pótlék vagy vagy esetleg a pénztárcája de nem több
2015. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!