Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baratnommel bo 4 eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnommel bo 4 eve vagyunk egyutt es ugy erzem mar nem olyan a kapcsolat mint eleinte. Szeretem meg minden de mar nem ugy mint az elejen. Szeretek ugyanugy vele lenni stb. (lent folyt. ) Hagyjam a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Viszont van most egy lany aki szerintem bejon nekem meg en magam sem tudom eldonteni de rendesen rossz, ha nem latom es a kozeleben kell lennem. Nagyon szeretek vele beszelgetni ugyanolyan "bolond" mint en. Van egy baratja most de nagyon rossz a kapcsolatuk es szakitani fognak. De en szerintem nem jovok be ennek a lanynak sot. .mondta ugyan, hogy jo pasi vagyok jol nezek ki meg rendes, aranyos, kedves vagyok. Van nagyon sok "keroje" es lehet mar massal alakul. Joban vagyunk baratomnak tartom...hagyjam inkabb es maradjon a baratsag? Na meg ugye ott van a kapcsolatom amit nem szeretnek megszuntetni mert szeretem a paromat.


Nagyon rosszul erzem magam emiatt nem tudom mit tegyek.

Valaki jart mar hasonlo cipoben?


2015. júl. 27. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy több törődésre, pozitív visszajelzésre lenne szükséged a barátnődtől. Jelezd ezt neki. Másrészt ilyen plátói szerelem minden hosszú kapcsolatban befigyel, a kérdés, hogy mit kezdesz vele.
2015. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sok torodest kapok tole nincs ezzel baj. Alig tudom megallni, hogy ne irjak ra erre a lanyra szetfeszulok belul.
2015. júl. 27. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó nagy szíved lehet,sokan is beleférnek.Az hogy teszik és szimpatizálsz egy másik nõvel nem mindenféleképpen jelenti a kapcsolatod végét,csak tõrõdjetek egymással tõbbet és helyére kerül minden.
2015. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha szereted a párod,akkor miért gondolkodsz egy bizonytalanon,amikor már megkapsz mindent elvileg a mostanitól. Nem értelek!
2015. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Válaszd a 2. lányt. Ha az elsőt igazán szeretted volna, akkor nem tetszett volna meg más. Ha úgy érzed, vele akarsz lenni akkor akarj vele lenni, harcolj érte.

Képzeld el magad 10 év múlva, vagy akár csak pár év múlva. Azzal legyél, akit magad előtt látsz.

A szeretet és a szerelem nem ugyanaz. Ha a barátnődet nem szereted szerelemből, nem akarsz mindig vele lenni, nem tudnád csak nézni nap mint nap és csodálkozni benne, akkor nem vagy szerelmes. Szeretni szeretheted, 4 év alatt megszerethet az ember egy másikat. De ki is lehet szeretni egymásból. Szánalomból és becsületességből ne legyetek együtt. Mindenkinek van Nagy Ő-je. Ha tovább folytatjátok, akkor lehet, hogy egy másik férfiét veszed el, illetve egy lányt fosztasz meg magadtól. Ha nem vagytok szerelmesek egymásba, nincs értelme tovább folytatni.

2016. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!