Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan reagálnátok le, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok le, ha a pasi akivel randiztok, ugyan nem szívesen beszél a családjáról, és ezt elfogadjátok, de egyszer "véletlenül" megjegyzi hogy amúgy van egy kislánya?

Figyelt kérdés
2015. aug. 1. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez tőled függ, ha neked belefér, nem zavar, hogy már van egy kislánya, akkor sehogy. Az a lényeg, hogy te ezt elfogadod v sem?

Mikor társkereső fázisban voltam, engem zavart, felkavart volna, nekem simán szakító ok lett volna, ha a barátomnak így derül ki, hogy van egy gyereke. (De csak azért, mert nekem elv volt, hogy össze se jöttem volna olyan pasassal, akinek már van gyerkőce).

2015. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mumusan ***** válasza:
92%
Ha úgy mellesleg jegyzi meg egyszercsak hogy van, akkor szakítóok lehet. Mert Neki a kislánya kell higy a legfontosabb legyen, és hogy olyan párt találjon aki ezt elfogadja. Szóval ha neki a kislánya csak egy széljegyzet, akkor én sem számíthatok többre. Egyetlen kivétel, ha nem megjegyzi, hanem pl leültet, és bevallja hogy van egy csodás kislánya, akit eddig nem mert megemlíteni Nehogy elszaladjak.
2015. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az előző kettőhöz csatlakozva valóban úgy van, hogy a kislánya lesz neki mindig az első, majd utána a(z ex)feleség/pár, majd valahol te ...
2015. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon megdöbbennék, és nem érteném, mégis hogy gondolta.. Ha nekem alap, hogy nem kezdek gyerekes férfival, akkor szándékosan az időmet rabolta, ha pedig nem zavar a gyerek, akkor mit várhatnék olyan férfitól, aki csak úgy mellékesen véletlenül említi meg a randipartnerének? Ha már van, akkor legyen ő a legfontosabb. Nem túl vonzó olyan férfival tervezni, aki a válást/szakítást úgy értelmezi, hogy a gyerektől is elvlik.
2015. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv! Valószínűleg félt hogy rögtön elutasítod , még mielőtt megismered, ha egyből elmondja hogy van egy gyereke.

Az a lényeg hogy neked kell eldönteni, azt hogy zavar e téged hogy neki már van egy gyerkőc. Az előző hozzászólóknak gondolom nincs gyerek , legalább is az jön le a buta hozzászólásuk alapján. Attól hogy van nekem is például, nem fogok sorrendet felállítani hogy ki a fontosabb. Mert szerethet az ember egyszerre több mindenkit is, csak másképp. Elég érdekes lenne ha az ember szívében csak 1 személynek lenne hely.

2015. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó, nekem 2 gyerekem is van.. (1 hsz voltam), de függetlenül, 20-on évesen nekem semmi kedvem nem lett volna más gyerekét is beletenni egy kapcsolatba. Ez nem szívtelenség, nekem ez elv volt, hogy én személy szerint nem tudnám elviselni ha ilyen múltja lenne a barátomnak. (az, h más ez hogy fogadja el, az már nyilván az ő dolga, ez csak az ÉN véleményem volt fiatalabb koromban) Ez amit te mondassz, meg gusztustalan, ha így volt, hogy inkább titkolta. Mennyivel jobb, ha hazugságon épül egy kapcsolat, főleg egy ilyen dologban?
2015. aug. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6 os nak:

Kinek mik az elvárásaik....nem vagyunk egyformák.

De mint írtam neki kell eldönteni mi a fontosabb , csak gyermektelen pasival jönne össze, vagy nem akadály a gyerek.

Nem tudhatod hogy a pasi fejében mi járt , hanyadik találkozás alkalmával mondta el ...stb. Nem csak fekete-fehér létezik. Attól még lehet egy jó fej pasi és szeretheti úgy őt mint senki más...nem látunk bele.

Én személy szerint nem zárkózom el ismerkedés elől akkor sem ha van a másik félnek gyereke. Nem fogom csak azért diszkriminálni, lehet ő lesz a nagy ő. Sosem lehet tudni. Ez a személyes meglátásom erről a dologról. De azt is elfogadom ha másnak ez nem fér bele, mert ahány ember annyi féle gondolkodásmód.

Ahoz meg hogy ettől szerinted hazugságra épül a dolog emiatt, csak annyit szólnék hozzá hogy te ugye mindent elmondasz magról pl.már a harmadik randi után? Ő így időzített ennyi....

2015. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért egy gyereket elmondanék biztosan... akármi is van :) Egy rossz szokás és egy gyerek között azért van némi különbség.. (szerintem)..
2015. aug. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!