Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy pasi ugyanúgy, a végsőkig ragaszkodik, küzd? Minden egyes nőjénél, ugyan úgy?

Figyelt kérdés

Pszichotikus?

Nem tudok szabadulni. A volt nőinek is nehéz dolguk volt.

De róluk már úgy beszél, hogy hozzám képest senkik.

Szakítanunk kell, de most az érdekel, hogy miért hazudik?

Hogy hiányom neki, egy percet nem bír ki nélkülem, és akkor elutazik egy hétvégére és fel sem hív. Ha hívom, lekoptat. Haverokkal van, megértem, de akkor ne várja el, hogy elhiggyem a mű-ragaszkodását!!!

Vagy ne beszéljen velem úgy, mint egy kis senkivel, VAGY utána ne nyalizzon, hogy én vagyok a mindene...


Most akkor mi van?


Helyes az a gondolat, miszerint kár minden vele töltött percért?

Különben is, ez már nem kapcsolat.

Haverok vagyunk.

Neki nem tűnt fel.

NEKI nem tűnt fel, hogy hónapok óta nem szexelünk, nem adok a szájára csókot, hogy nem szeretem.


Hoppá.

Nem vagyok már szerelmes.

Mert elrontott mindent, de nyállal nyakonöntötte ami köztünk van, és még így is izgi.


Azt hiszem megválaszoltam a kérdést: már csak haverok vagyunk, csak a haverom kissé pszichotikus.


Valaki?

Aki átélt már ilyet?

Hogyan és miként?



2014. nov. 29. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
"Mert elrontott mindent". Biztos, hogy csak ő a felelős az elrontásért? Biztos, hogy "mindent"? Tudod te egyáltalán, hogy mit jelent az, hogy "minden"? Te nem vagy legalább annyira felelős a történtekért?
2014. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha "minden", tehát valamennyi f@xsága, tette, üvöltözése ugyanúgy előjön nálam, mint bármelyik exénél... Nem vagyok könnyű eset, ám elődöm egy tündér volt. És ugyan gy üvöltözött vele is, mint velem.

Neki is akkor nyavalygott, amikor már szakadt a cérna.


Nem szeret.

Én sem őt.

Már nem.

2014. nov. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!