Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van különbség az előre megfont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van különbség az előre megfontolt kitervelt megcsalás és az egyéjszakás kaland között?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van, az egyik előre megfontolt, a másik hirtelen felindulás. Még a bíróság is különbséget tesz ebben, igaz nem megcsalásnál.
2015. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Az előre megfontoltban talán téged fűztek sokáig az egyéjszakásban pedig oda dobtad magad valakinek :D Egyiksem jobb szerintem igazából mind a kettő miatt véget vetnék a kapcsolatnak
2015. aug. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van.. De a lényegen nem változtat. Nálam legalábbis nem lenne felmentő tényező se ez se az. Egy megcsalás mindehogy undorító, gerinctelen dolog. Ha valami nem működik vagy megjavítani kell vagy lezárni, nem sunyiskodva (akármilyen módon hívva) félrebszni.
2015. aug. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az előre megfontolt annyiból rosszabb, nem mintha a másik kevésbé lenne, de azt már egy ideje tervezi az illető és ebből az következik szerintem, hogy tudta gond van, de nem tett semmit, inkább választotta a gerinctelen megoldás valamilyen szinten a könnyebbik utat. Mert nem akart szembenézni a problémával és elmenekült előle. Pedig csak akarni kell és megoldani, mindent meg lehet és megbeszélni is. Az egy éjszakás se jobb és ezt sem tudnám megbocsájtani.
2015. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az egyéjszakás is lehet előre megfontolt...

Összességében viszont egy hirtelen felindulásból elkövetett kaland abban más, hogy nincs folyamatos hazudozás a másiknak. Én voltam úgy "megcsalt" fél, hogy még szex sem volt, de folyamatosan éreztem az exemen, hogy valami nem stimmel, sutyiban telefonálgatott, váratlanul, átlátszó indokokkal lelépett, stb. A kapcsolatunkat csalta meg, a bizalmamat játszotta el, hiszen folyamatosan a szemembe hazudott.


Ehhez képest egy hirtelen jött lehetőség, ha nincs folytatása, és megbánással jár, az én szememben nem olyan vészes. Persze, rosszul esne nagyon, de van a kapcsolatnak olyan szintje, amikor meg tudnám bocsátani adott esetben. (Mondjuk egy 10 éves kapcsolatban, gyerekkel már nem olyan könnyen sértődik meg az ember...)

2015. aug. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
75%
A lényeg ugyanaz...
2015. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Szerintem van. Egy előre tervezett megcsalásnál a kapcsolat biztosan romokban hever, egy egyéjszakás kalandnál lehet, hogy a kapcsolat alapjaiban jó, csak éppen pl az egyik fél bepiált vagy akármi. De ettől függetlenül a lényeg ugyanaz. Mindkettőt elítélem.
2015. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!