Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a baratnomet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a baratnomet, egyszeri alkalom volt. Hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a baratnomet, egyszeri alkalom volt, buli utan, reszegen, egy lannyal aki egesz este nyomult ram, nalam. A lannyal meg kapcsolatom elott kavartam, de nem jelent semmit szamomra. Megbantam es elmondtam a baratnomnek, akit nagyon szeretek es sok gyonyoru dolgot eltunk at egyutt,1 eve tart a kapcsolatunk. AZt mondta szeret es nagyon faj neki es hogy soha nem bocsat meg, de en harcolni akarok erte, vissza akarom szerezni, HOgyan csinaljam.22 F

2013. nov. 1. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez már veszett fejsze nyele.
2013. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
minek csaltad meg akkor, ha minden olyan huuu de jo volt..
2013. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez a vonat elment kisöreg. Előtte kellett volna gondolkozni! Lépj tovább legalább a méltóságod maradjon meg ha már a becsületedet eljátszottad!
2013. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A "soha nem bocsát meg" melyik részét nem érted???
2013. nov. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha te annyira szeretted volna a barátnődet vagy annyira tökéletes lenne ő neked, akkor nem csaltad volna meg és kész. Ezen nincs mit tárgyalni.

Nyilván te még élni szeretnél. És nyilván valami hiányzott a kapcsolatodból. Mert aki kiélte magát, igazán szereti a párját és mindennel meg van elégedve, akkor nem lép félre.

És nálam is a megcsalás megbocsájthatatlan bűn. Hiába szeretném a másikat, megcsalt, nem kell és ennyi!

Fogadd el a barátnőd döntését és lépjetek mindketten tovább!

Harcolhatsz, keresheted és kérheted 10 percenként a bocsánatát, de minek? Megcsaltad. Akkor nem számított, hogy van barátnőd. Akkor nem érezted, hogy szereted és vele akarsz lenni? Akkor most se tedd és hagyd, hogy találjon magának egy olyan pasit, aki nem teszi ezt meg vele.

2013. nov. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, mindig lehet találni jobb csajt!

Ha nem bocsájt meg, az az ô baja legyen, Légy magabiztos, jobbat érdemelsz!

2013. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hogy miert tettem meg? Jo kerdes, bar ne tettem volna, egyedul vagyok aki ugy gondolja hogy ha harcolok erte, visszakaphatom?
2013. nov. 1. 13:57
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Mi van? még ő érdemel jobbat, mert nem bocsájtott meg neki a nője, akit a legocsmányabb módon megalázott? ne viccelj már....
2013. nov. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hibaztam, de ez vajon eleg erv arra, hogy vege legyen mindennek, Komolyabb dolgok is megfogalmazodtak bennem(kozos jovonkre tekintve), nehez elkepzelni az eletemet nelkule jelen pillanatban... SZeretem, Akarmekkora barom voltam, valaminek kellett legyen a hatterben, feltekenyseg?
2013. nov. 1. 14:07
 10/16 anonim ***** válasza:
igen, ez elég lehet arra.. sőt..
2013. nov. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!