Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy szerelmes férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmes férfi nem csalja meg, nem is akarja megcsalni a párját. Ha megcsalta, vagy megszeretné, nem szereti? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Tényleg arról lenne szó, hogy pár év után nincs az a nő, aki elég lenne egyes férfiaknak?
2015. aug. 28. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Azert mert megcsal, valojaban meg akar szerethet is, de roppant nagy tiszteletlenseg a kapcsolatotokkal szemben.
2015. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én még akkor sem csaltam meg az exemet, mikor már nem szerettem és lett volna rá lehetőségem. Konkrétan rám mászott a pasi. Eltoltam... Szóval igencsak érdekes finoman fogalmazva is, hogy egy szerelmes ember képes (lenne) ilyesmire.
2015. aug. 28. 19:04
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
A megcsalásnak nem a szerelemhez van köze, hanem a gerinchez. Egy korrekt ember nem marad olyan kapcsolatban, ahol már nem elég számára a párja, de nem is csalja meg. Valóban, aki tud önzetlenül szeretni, az nem fog másra vágyni, és még az érzések elmúltával is tiszteli annyira a másikat, hogy nem alázza meg félrelépéssel. A gerinctelen ember pedig nem tud igazán szeretni, hiszen az egy önzetlen érzés, amire ő nem képes. Az önző ember ragaszkodik egyszerre a párkapcsolat és a csapongás nyújtotta örömökhöz is, nem hajlandó lemondani egyikről sem, és inkább a párját vágja át, mert nem képes őt előbbre helyezni az igényeinél. Kapni szeret, de ugyanazt nyújtani már nem annyira.
2015. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Ez valószínűleg így is van, ahogy írod, szerelmes férfi nem csalja meg a barátnőjét, csak ott tévedsz hogy pár év után kéred ezt számon. Pár év után már senki nem szerelmes. Egy sokéves kapcsolatban van akár nagyon erős szeretet, kötődés, vonzalom. Van aki ezt szerelemnek nevezi, különösen ha valójában nem volt soha szerelmes, de ezek különböző dolgok.
2015. aug. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát, voltam én már annyira szerelmes, hogy egyszerűen nem érdekelt más nő. De tényleg nem. Csak az én Szilvim :P

Van ilyen. Igaz, ritkán, de van.

2015. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Neuhauser László válasza:
100%

Szerintem ha szeretek valakit akkor csk őt szeretem és senki másra nem tekintek ÚGY nőként, hogy "akarom őt"

HA megcsalom azzal neki (is) ártok, bántom vele, és ha szeretem ilyenre nem vagyok képes

2015. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Nagyon egyszerűek vagyunk.

Ha egy férfinak tele a hasa, és üres a zacsija, akkor nem lép félre.

2015. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Dehogynem, nem attol fugg
2015. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 TatyóKirály ***** válasza:

MINDEN élőlény léte a fajfenntartásról és nemesítésről szól. Mikor a fáról lemásztunk, még ránk is érvényes volt, aztán valamikor a kereszténység táján kikáltották bűnnek, de igazából akkor is csinálta mindenki tovább. Mert egyszerűen ezt diktálja az ösztöne a férfinak, ahogy a legtöbb nőnek meg 40 éves korára szülési rohama van.

Az más kérdés, hogy az emberek zöme a magukra kényszerített viselkedési normák miatt tudnak általában uralkodni az ösztöneiken, de szimplán csak ezért kár valakit elítélni. Ettől még lehet szerelmes.

Egyébként meg a legtöbb nő már azt is megcsalásnak kiáltja ki, meg hogy biztos meg akarja csalni, ha a férfi megnéz magának egy másik nőt (és aki azt állítja, hogy csak mert szerelmes nem látja egy másik nő szépségét, az hazudok, vagy nem normális). De ugyanez fordítva is igaz...

2015. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!