Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy férfi szeretőt tart,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szeretőt tart, az csak a szexről szól, vagy szerelmes a szeretőjébe?

Figyelt kérdés
2 évig voltam egy férfi szeretője (aki nem házas, de 7-8 éve jár egy lánnyal és feleségül is akarja venni). Én azért kezdtem bele ebbe, mert nagyon szerelmes voltam a srácba és úgy éreztem, hogy ő is szeret engem. Úgy gondoltam, hogy már kihűlt a kapcsolata a párjával és idővel szakítani fognak. A férfival megbeszéltük a végén, hogy ez nem mehet tovább, mert én szenvedek, neki meg bűntudata van miattam is, meg a barátnője miatt is. (amúgy a barátnő nem tud semmiről azóta sem) Mi azóta barátok vagyunk, néha megnézünk egy filmet, vagy beszélgetünk egy sör, vagy egy tea mellett. Persze nem mindig könnyű, mert az én sérelmeim nem múlnak el nyomtalanul, az ő bűntudata sem múlik el attól, hogy már nem szexelünk, de azért törődünk egymással. Amikor véget ért a "viszonyunk", választhattunk, hogy soha többé nem találkozunk, vagy megpróbáljuk így. Ilyenkor mindenki azt mondja, hogy "persze, csak jól kihasznált", ez folyik az internetről, a női magazinokból. Persze én sem hiszem, hogy engem jobban szeretett volna, mint a barátnőjét, mert akkor nyilván szakított volna. De sokat gondolkozom, hogy vajon neki mit jelentett az, ami köztünk volt. Szeretném azt hinni, hogy a férfiak sem annyira érzéketlenek, hogy 2 évig lefekszenek valakivel mindenféle érzelem nélkül. Ráadásul most is törődik velem, amikor már nincs szex. Mi a véleményetek erről? 25/L

2012. nov. 25. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatba bele se kezdenék,nem lennék 2.,ez tuti.Miért ne tudna lefeküdni érzelem nélkül a pasi? És még mindig találkozgattok.. valami kötődés lehet hogy kialakult benne,de ez nem szerelem.Nem lennék a barátnője helyében.
2012. nov. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha szerelmes lett volna beléd otthagyta volna a barátnőjét nem ? (se gyerek se gyűrű semmi kötelezettség, ilyen hogy őt ennyire szeretem őt meg annyira nem létezik legalábbis számomra). Most meg arra tippelnék van egy újabb szerető ezért nincs szex, viszont azt nem értem egy ilyen ember aki folyamatosan megcsalja a barátnőjét az számodra, hogy nem lehet érzéketlen ?
2012. nov. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló kapcsolatban. Nős volt a srác. Szerette a feleségét. Mindketten megperzselődtünk egy kicsit, de soha nem akart egyikünk sem többet, vagy nem vallottuk be magunknak sem. Barátként váltunk el. Egyébként én nem ismertem a feleségét.
2012. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Általában a szerető csak szexre kell, valamilyen kalandnak a beszürkült hétköznapokba. Valami, amitől felpezsdül a férfi vére. De általában inkább visszatérnek a családjukhoz, mint sem elhagyják azt az új kapcsolatért. (Más kérdés az, ha ez kiderül, a feleség nem biztos, hogy visszafogadja.)
2012. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Második! Igen, azt én is írtam, hogy ha szerelmes lett volna belém, a barátnőjébe pedig nem, akkor most nyilván velem járna és nem vele. Ebben egyetértek.

Viszont szerintem ha valaki közel 10 éve jár a másikkal (együtt is élnek), akkor azért számos oka lehet, hogy nem hagyja el. Pl. mert közösek a barátok, a család már összefonódott, közös lakás van, közös tervek vannak, amiket nem könnyű felborítani. Ennyi idő után nem könnyű odaállni valaki elé és közölni, hogy a minap megismertem egy csajt, aki nagyon tetszik, szóval szia.

2012. nov. 25. 10:32
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ugyan már, ennél sokkal komolyabb kapcsok (házasság, gyerekek) ellenére is kilép egy pasi a kapcsolatból/házasságból, ha a szerető fontosabb neki. Fogalmazzunk úgy, hogy a barátnőjét SZERETI, téged pedig KEDVEL. Ez azért több mint a "csak szexre kellettél", de nem sokkal...
2012. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Abban igazad van, hogy 10 év után nem könnyű odaállni és azt mondani, hogy "megismertem valakit...", de könnyebb, mint elengedni azt, akit szeret az ember ilyen ostoba megszokások miatt.

Kicsit úgy tűnik, hogy meg akarod győzni magad arról, hogy a másik lány csak az együtt töltött évek miatt fontosabb neki, de ez önámítás.

2012. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát valóban nehéz elfogadni, hogy milyen keveset jelentek valakinek, akit 2 évig szerettem és lefeküdtem vele. De azért igyekszem.
2012. nov. 26. 22:48
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Csak szexre kellettél. Én is eljárok a feleségem mellett, de én prostikhoz járok. Szerintem az korrektebb, mint a másikat hitegetni 2 éven keresztül.
2012. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!