Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a barátnőm vagy csak én képzelem be?

Figyelt kérdés
Kicsit több mint egy éve vagyunk együtt, 3 hónapja hozzám is költözött, bár először nem akarta. Mostanában csinos, összeillő fehérneműket hord, új ruhákat, cipőket vett és már a ló farok is a múlté! Minden reggel bíbelődik egy sort a frizurájával. Megint elkezdett sminket használni, de valamiért úgy érzem ez nem nekem szól... Szerintetek megcsal? :/

2015. aug. 29. 13:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
Már rég más farkáról integet.
2015. aug. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed,hogy neked szól ez a "váltás",akkor valóban baj van.
2015. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Igen, vagy csak valakinek akar tetszeni. VÉgülis mindegy melyik, mert mindakettő gáz.
2015. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem csak jol erzi magat mellettes, nonek erzi magat es boldog. Ha nem maradozik el vagy ilyesmi akkor nem csal meg. Miota a baratommal vagyok az en fehernemuim is szexisebbek, meg harisnyakotom is Lett :D a hajam is kiengedve van nagy reszt Pedig nalam is a lofarok dominal.

18/L

2015. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

#4

A kérdezőnek a nője egyik napról a másikra lett ilyen a kapcsolatuk alatt,nem pedig a kapcsolatuk óta.


Ezek a hirtelen szépítkezések olyankor vannak,mikor van egy kiszemelt.

2015. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
20%

Jó, de most egy kis 18 éves hülyétől mit vártok?

Kb 180%, hogy félrement vagy fog.

2015. aug. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem kell beleképzelni mindent, én is kapcsolaton belül kezdtem el nőiesedni és egyik napról a másikra döntöttem arról, hogy nőiesebben szeretnék öltözködni. Miért nem kérdezed meg tőle hogy miért? Amúgy a kapcsolatotokban minden oké?
2015. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, :/ egyik napról a másikra lett ilyen. Nem kérdezi tőlem, hogy csinos-e, tetszik-e nekem, mintha nem is érdekelné. Már megtörtént, hogy ki maradt, azt mondta az apukájához megy, de mint kiderült nem ott volt, később azt hozta fel, hogy egy barátnőjét betolták a szülőszobára és oda ment. A barátnője igazolta is, de nem tudom igazat mondott-e. Az a nő a tipikus kerítőnő típus...
2015. aug. 29. 14:35
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem minden oké, nem veszekszünk, kedves vagyok vele, nagyon szeretem őt.
2015. aug. 29. 14:37
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem van valaki más is ott sajnos.
2015. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!