Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyik a rosszabb? Miért az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb? Miért az a rosszabb, amelyik szerinted? 22n

Figyelt kérdés

a) ha megcsal a párod szexuálisan de veled van, kitart melletted, tehát ebből te mit sem sejtesz, érzel meg;


b) ha nem csal meg, csak szeretne mással lenni, másra vágyik, máshoz húz, érzelmeket táplál titkon más iránt, de kitart mellletted, tehát ebből te mit sem sejtesz, érzel meg.


2015. szept. 6. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az a, a rosszabb. Mert ha oké hogy nem szeret már, de legyen annyi gerince hogy ha mással akar együtt lenni akkor szakít nem pedig félrelép. 25/F
2015. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Az első.
2015. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Az a) a rosszabb. A b) lehet csak átmeneti megingás is, ami nem jó, de előfordul. Ha meg kitart melletted, akkor valószínű érez még irántad valamit, amit helyre lehet hozni, jobbá lehet tenni.
2015. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyforma, mindkét esetben szakítania kellene, mert az lenne a gerinces élőlényhez méltó magatartás.
2015. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A b. sokkal rosszabb. Az a. esetben csak szex van a másikkal, a b. esetben viszont érzelem.

Az a. eset lehet egyszeri hiba, elcsábulás, megingás, a b. esetben viszont már érzelmekről beszélünk és ha még nem történt is semmi, ez sokkal erősebb kötelék, mint csupán a szexuális vágy.


De természetesen mindkettő egyformán megalázó, csak az a. szimpla testi gyönyör, a b. pedig már a lélekről, az érzelmekről szól.

2015. szept. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő egyformán lélekölő tud lenni.
2015. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Mindkettő a kapcsolat végét jelenti, csak az első eset a leggerinctelenebb önző alakokra jellemző, a második pedig a gyávákra vagy túlérzékenyekre. Az utóbbit meg tudom bocsátani, békében szétválnak az útjaink, az "a" esetben viszont kétségbe vonom emberi mivoltát annak, aki képes így megalázni azt, aki szereti.
2015. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy b típusnál el lehet követni mindent, hogy ne érezze meg a másik, de meg fogja. Ezt nem lehet eltitkolni. Ennek ellenére nehéz a szitu, mert én amikor így voltam kitartottam és helyrehoztam a kapcsolatot, még 3 évig együtt voltunk, exem meg félrekefélt az első adandó alkalommal egy ilyennél...

Amúgy a megcsalás az megcsalás, b-vel akkor van a baj, ha nincs elhatározás, hogy túlteszi magát az illetőn, mert anélkül esélytelen helyrehozni egy kapcsolatot és csak a másik idejét rabolja. De ha már ez van, és szakítás is, legalább annyi legyen benne én akkor is azt mondom, hogy nem kefél félre. Az a kategória meg egyszerűen undorító és azt a még gyengébb emberek teszik.

2015. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!