Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 25 év házasság után nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 év házasság után nem kívánom a férjemet. Jó ember, figyelmes, de én más férfi után vágyom. Csak egyszer élünk. Gondolom sokszor. Megteszem! Megtettem. Azóta még rosszabb. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
szóval megcsaltad?
2012. febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy együttmaradsz a férjeddel,vagy elválsz és ha tudsz összejössz azzal,aki után vágysz....
2012. febr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Erre a kérdésre csak komoly élettapasztalattal lehetne válaszolni. Szerintem itt a gyakon legfeljebb néhány éves kapcsolattal rendelkező fiatalok vannak, akik majd jól megmondják neked a frankót, de sz@rt se érsz vele. Felnőtt ember vagy, oldd meg!
2012. febr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 omba ***** válasza:
46%

Én 15 év házasság után csaltam meg a feleségemet, de nem úgy, hogy "most már unom, nézek valami más nő után".

Egy lassan, kedvesen kialakult barátságból lett egy érdekesen szép, és tartós viszony.

Nem is volt miért lelkiismeretfurdalásosomnak lenni, sokkal megértőbben, türelmesebben kezeltem az asszony akkoriban támadt értettelen hisztijeit.

Neked most mitől rosszabb?

2012. febr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Én 30 éve vagyok nős , volt már hogy mással elmentem egy egy körre. De eszembe nem jutott szétdobni a babaruhát!

Titeket csak a szex tartott össze?

Volt egy fogadalom az elején ... Jóban - rosszban vagy hogy is hangzott.

Szerintem a házasság valami erősebb életközösségnek kellene lenni.

2012. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Fel is út, le is út.
2012. febr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked tényleg olyan tanács kell, amit tapasztaltabb emberek adnak és nem a pár éves kapcsolattal rendelkezők. 25 év nagy idő és nem lehet összehasonlítani egy pár éves kapcsolattal. Nekem is csak egy pár éves kapcsolatom van, de én azt tudom neked tanácsolni, hogy üljetek le megbeszélni. Mondd el a párodnak, hogy már a kapcsolatotok ellaposodott és lehet az lenne a legjobb ha elválnátok.
2012. febr. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
nem mai a lány lehetsz, de 25 év után ne b*szd, el, sose találsz más férfit
2012. febr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
hogyne találna már másikat. talán még jobbat is.ezt sosem lehet tudni.
2012. febr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

Először is, ne mozdulj! Mi történt? Miért rosszabb? A másik, az volt rossz, a lelkiismeretfurdalás, az mardos, vagy most már megint nagyon hiányzik a másik, de elfelejtetted a telefonszámát? (itt kérek elnézést az olcsó poénért, igenvidéki vagyok)

Ami igaz, az igaz, a dolog általában fordítva szokott lenni, a férfiak kacsingatnak a fiatal nőkre.

Kitől mit vársz, mi kell hozzá, hogy jól (neadjisten boldogan) érezd magad?

2012. márc. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!