Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha rájönnétek, hogy megcsal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rájönnétek, hogy megcsal a párotok, szembesítenétek vele?

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A parom es az oklom meg a konyokom meg a terdem nagyon kozeli ismeretsegbe kerulnenek. N
2015. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aperitif ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha minden lehetséges reakcióra fel vagyok készülve, akkor lehet. Tehát ha az is benne van a pakliban, hogy a szembesítés után elköszönünk egymástól, és én is ezt akarom, akkor szembesíteném.

Ha viszont nagyon kell a pasi, mondjuk 10 év házasság után, akkor szép csendben kivárnék, tudván, hogy az idő nekem dolgozik.

2015. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez volt a reakcióm. ki vagyok én, hogy a boldogság útjába álljak? sok sikert és boldogságot a továbbiakban. cső.
2015. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Leülnék vele megbeszélni, hogy miért nem érezte úgy, elmondhatja nekem, ha részéről véget ért a kapcsolat. Nagyon megbántva érezném magam, és szeretem kibeszélni magamból a bajomat. Elhiszem, hogy egyesek ilyen esetben kikaparnák a másik fél szemét, lehet én is ilyen dühös lennék, ha úgy érzem, egyoldalúan sok energiát tettem a kapcsolatba, és így hálálta meg a párom, de a jelenlegi partnerem pl. tudom, hogy nagyon lelkiismeretes és önzetlen. Épp ezért akkor sem tudnám bántani, ha megcsalna. Szomorú lennék és nem bíznék benne többé, de megbocsátanék neki, a kapcsolatunk viszont nem folytatódna.
2015. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor boritanék, ha válni akarnék. Anélkül sok értelme nincs, csak konfliktust szül és abban a tudatban van, hogy te tudod, hogy ő félrelép(ett) és annak ellenére vele maradsz. Megalázó is. Igy viszont azt hiszi, hogy nem tudsz róla. Kérdés, h gyerekek vannak-e, anyagiak stb. Neked kell eldönteni.
2015. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, mivel szerintem egy kapcsolat alapja az őszinteség. A megcsalást is csak úgy tudnám megbocsátani, ha őszintén bevallaná, azt is, hogy mi vezette erre a lépésre, és megbánást tanúsítana. Ha nem beszélünk róla, akkor ezek a számomra fontos dolgok elmaradnának és ez örökké mérgezné a kapcsolatot - már ha egyáltalán fennmaradna.
2015. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, meg is tettem.

Egy darabig csak utaltam ra, hogy szerintem van valakije, ugy erzem megcsal stb. stb. Mikor mar ugy jo fel oraja tagadta, es arrol aradozott, hogy mennyire szeret es mennyire fontos vagyok neki. Akkor szepen kiraktam az asztalra a bizonyitekokat, es megkerdeztem mikor szandekozik koltozni. Mar kb 4 honapja elvalt ferfi vagyok.

2015. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudtam/tudok róla. Néha (tényleg nagyon ritkán, évente max. egyszer) mennek a barátaival motoros túrára. És onnan már sokszor visszajött a hír, hogy ott nők is bekerülnek a képbe. Konkrétumokat nem tudok, viszont az biztos, hogy szoktak inni és ott vannak nők. Ő nem tudja, hogy tudom. Nem is akarom, hogy tudja. Megalázó lenne. Engem azonban ezek az útszéli, semmilyen, idegen nők nem érdekelnek. Persze az is lehet, hogy ez nem mindig történik meg. De én ezért nem borítok mindent. (Mert ez csak szex, amit esetleg alkoholos állapotban "elkövet") Ha viszont hosszútávon megcsalna valakivel, az már más lenne.
2015. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!