Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Házasságban vagy sima járásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Clark Kent.. kérdése:

Házasságban vagy sima járásban nagyobb bűn a megcsalás? Vagy mindkét esetben ugyanaz?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 03:12
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

És van még egy 3. lehetőség is, a jegyben járás.


Köszi előre is a válaszokat.

2015. szept. 13. 03:13
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindket esetben atvagod es hazuds annak aki allitolag a szerelmed es tarsad. Szerintem nincs undoritobb dolog a megcsalasnal.

18/L

2015. szept. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

Fura, de néha házasságban jobban meg tudom érteni. Ha pl valaki 20 év után elcsábul, mert vágyik egy izgalmas kalandra, azt az emberi természet miatt valamennyire el tudom fogadni. És ebben az esetben nem gondolom, hogy egy vágy miatt a félrelépő fél dobjon el mindent.


De három hónap után pl fel nem fogom... Nem jó a szex? Ilyen kevés idő után még simán le lehet lépni. Új? Izgalmas? Három hónap után a jelenleginek is annak kéne lennie.


Fura, de a jegyesség alatt tartom a legkevésbé érthetőnek és elfogadhatónak. Elvileg annyira szerelmesek éppen a felek, hogy összekötni kívánják az életük... Ilyenkor hogy fér bele kaland, harmadik?

2015. szept. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Szerintem nincs undoritobb dolog a megcsalasnal."


-->Na, evvel nem értek egyet. :D Viszont thx a választ.

2015. szept. 13. 03:18
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Ez attól függ, hogy melyiket értékeled többre: a házasságot, vagy a "sima járást"?


(Sőt - mint itt a 3-as válaszoló rávilágított - az is fontos, hogy PILLANATNYILAG melyiket értékeled többre.)

2015. szept. 13. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
3-as, 20 év után két év viszonyt is megtudnál bocsátani ha kiderülne? Az már közel sem egyszeri elcsábulás, ott már érzelmek, kötődés is van.
2015. szept. 13. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6-os.

Nem feltétlenül!

2015. szept. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem lehet megbocsátani.Szerintetek 2 hónap jàrás után vagy 20 èv házasságban nem úgyan úgy fáj?
2015. szept. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Megbocsátani én sem tudnám egyik esetben sem, de mint kívülálló, jelen helyzetben a 3.al értek egyet:

járás alatt még feleslegesnek érzem, azért annak még frissnek, újnak, jónak kellene lennie, ha nem az, akkor elég könnyű és kézenfekvő megoldások sorozata áll a benne szereplők rendelkezésére.

a házasságban egy-egy félrelépést, kalandot meg tudok érteni én is. viszonyt semmi esetre sem, de pár kalandot 20 év után szerintem meg tudnék bocsátani.

jegyességnél meg kb ugyanaz, mint a járásnál, csak ott még felháborítóbbnak tartom, hogy kölcsönös ígéretet tettek egymásnak arról, hogy ezentúl jó lesz minden, örökké együtt, satöbbi, aztán meg ahelyett, hogy felnőtt ember módjára bevallaná, ha valami baj van, inkább félrekefél. Sőt, nem is feltétlenül baj miatt: nekem az a legvisszataszítóbb, amikor ilyen "utolsó lehetőségem" címszóval mennek félre, mintha a házasság rabság lenne. Ha így tekintenek rá, minek akarnak összeházasodni? Talán ez esetben mondanám azt, hogy a legnagyobb bűn, bár alapvetően egyetértek azzal, hogy mindig undorító és jellemtelen dolog.

2015. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igazad van a házasság nem rabság.Èppen ezèrt ki lehet belöle lèpni.Nem kell megcsalni a másikat.Ès azt könnyü hangoztatni,hogy egy megbotlás meglehet bocsájtani.Úgysem menne hidd el.
2015. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!