Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az érzelmi vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az érzelmi vagy a testi megcsalás a nagyobb bűn? Miért?

Figyelt kérdés
2014. dec. 30. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Egyik sem bűn.

Egyszerűen évezredes ösztön.

2014. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyon összetett kérdés!

A fizikai megcsalás döntés, elhatározás kérdése.

De ha van kedved privát levélben bővebben megbeszélhetjük.

2014. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Jól írja az első, megcsalás nem bűn, része a természetünknek, megtesszük és örömünket leljük benne.
2014. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem a testi megcsalás, mert az egy tudatos döntés a megcsaló fél részéről. az érzelmeinek nem tud parancsolni, senki sem tehet arról, hogy mit érez.


az viszont nem jó, ha az érzelmi megcsalás mellett sem válik meg az adott párjától. egyik félnek sem.

2014. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A kérdező, meg 2-es és 4-es hozzászóló lány. :D
2014. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Na majd ezt este kifejtem bővebben mert sietek!
2014. dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5


Mert csak nőknek lehet normális értékrendje? És aki meg csávó az rögtön bunkó és a megcsalás mellett propagandál rögtön?


Én férfiként mondom: Mindkettő ugyanakkora bűn! Mindegy melyik. Nekem személy szerint a kettő egyben jár(na) mert aki lefekszik valakivel az már érez is iránta valamit (senki nem fekszik le ismeretlen emberekkel érzelmenk nélkül) de az érzelmi jobban fáj. A testibe még bele is mennék, ha úgy van... Az sem esne jól de ha tudok róla és amíg 1000% hogy nincs benne érzelem addig oké... Ha már én nem vagyok elég neki meg rondának tart.

2014. dec. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Zalosth, ha te komolyan filozgatsz a teman, sot, meg is kulonbozteted a ket megcsalast, akkor te vagy langyi vagy, vagy csak egy szuzfiu aki azt hiszi, hogy most bevagodik a sok otthonulos, szereny, "rendes" gy-s csajnal. :D
2014. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8


Pont valami hasonlót vártam.


Legyen neked igazad persze


"mög kő duggyni mindent ami mozog! Me' az jó! Me' me izé az jó! Meeee' nagyon jó! Hé pincér! Hó késik má' az a tizedik Balatoni Világos amit rendeltem?!"

2014. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"(senki nem fekszik le ismeretlen emberekkel érzelmenk nélkül)". Sajnos de.Ismerek ilyen személyt.
2014. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!